VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Zpravodajství z města RONOV NAD DOUBRAVOU

Zpravodajství z města RONOV NAD DOUBRAVOU

Do trubek se dostane jen odpadová voda

Ronov nad Doubravou – Nová kanalizace v Ronově nad Doubravou bude muset sloužit pouze pro odpadní vody, tedy bez jímání vody dešťové.

Jarní ráno zlákalo cyklisty k výletu

Ronov nad Doubravou - V uplynulém sobotním ránu přivítal jarní den v Radostíně u Velkého Dářka vyznavače cyklistiky na VI. ročníku cyklovýletu Od pramenů Doubravy do Ronova nad Doubravou.

Vodník otočí v sobotu klíčem v Doubravě

Ronov nad Doubravou – Skauti a vodáci z Ronova nad Doubravou připravují na zítřek jubilejní pětadvacáté Odemykání Doubravy spojené s vodáckým sjezdem řeky z Pařížova do Ronova nad Doubravou.

Hasiči krotili plameny šlehající z osobního auta

Ronov nad Doubravou – Dvě jednotky hasičů likvidovaly v sobotu pár minut před pátou hodinou ráno požár osobního automobilu Alfa Romeo v Ronově nad Doubravou.

Po sobotní procházce už břehy Doubravy nehyzdí odpadky

Ronov nad Doubravou - Sobotní procházku zasvětilo 14 dobrovolníků nejen obdivování podzimní přírody, ale především sbírání odpadků v okolí řeky Doubravy.

Skauti uklidí břehy řeky Doubravy, pomůžete jim?

Ronov nad Doubravou - Členové a příznivci střediska Junáka v Ronově nad Doubravou opakovaně prokazují svůj vztah k okolnímu přírodnímu prostředí také úklidovými akcemi. Letošek není výjimkou a tak se místní skauti a vodáci vydají uklidit okolí své milované řeky Doubravy.

Vodáci zamkli podzimní Doubravu

Ronov nad Doubravou - Konec vodácké sezóny se nezadržitelně blíží a s tím, jak na vodní hladiny dopadají žlutohnědé listy, nadešla i doba symbolického zamykání řek.

Policisté vyvedli z hořícího bytu šest lidí

Ronov nad Doubravou - Za příběhy o záchraně lidského života se vždy vyplatí ohlédnout a platí to i o události, která se odehrála 27. září v Ronově nad Doubravou.

Mažoretky z Ronova přivezly zlato z mistrovství Evropy!

Ronov nad Doubravou - Mažoretková a twirlingová skupina Rondo reprezentovala Českou republiku na Mistrovství Evropy v italském Lignánu.

V galerii uvidíte, co umí zlaté ronovské ručičky

Ronov nad Doubravou - Výstava pořádaná Českým svazem žen Ronov nad Doubravou a Volnočasovou kulturní ronovskou komisí je otevřena až do 18. října.

U soutoku Labe a Doubravy chutnaly na ohni opečené špekáčky všem cyklistům

Ronov nad Doubravou - Na první podzimní sobotu naplánovali ronovští skauti Cyklovýlet z Ronova k ústí řeky Doubravy. Krásné počasí pořadatelům přálo, a tak se s úderem desáté hodiny dopolední na startu sešlo, respektive sjelo, sedmnáct cyklistů. Nebyli mezi nimi jenom místní, ale výletu se zúčastnili jezdci z Kolína, Kutné Hory, Malešova, Sán, Třemošnice a Mladotic.

Ronovské centrum prochází rekonstrukcí

Ronov nad Doubravou - Po dokončení první etapy rekonstrukce Chittussiho náměstí v Ronově nad Doubravou dochází ke změně jeho užívání související s uzavřením příčné ulice vedoucí přes park.

Ronov revitalizuje náměstí, park byl vykácen. Ne všem se to líbí

Ronov nad Doubravou - Revitalizace Chittussiho náměstí vzbudila nevoli některých místních lidí. Pokácení vzrostlých stromů se jim nelíbí a dávají to poměrně ostře najevo na sociální síti.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT