VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Zpravodajství z města RONOV NAD DOUBRAVOU

Zpravodajství z města RONOV NAD DOUBRAVOU

OBRAZEM: Medaile pro ronovské mažoretky

Ronov nad Doubravou - Mažoretky skupiny Rondo absolvovaly v Nymburku první letošní soutěž - Mistrovství ČR v twirlingu. Jako každoročně děvčata obsadila hned několik předních míst.

FOTO: Ronovští hasiči zhodnotili rok

Ronov nad Doubravou - S koncem roku se vždy provádí vyhodnocení uplynulého roku a tak dobrovolní hasiči z Ronova nad Doubravou bilancovali při své výroční schůzi, která se konala uplynulou sobotu v 19. hodin.

Deváťáci z Ronova vybrali tisícena boj proti AIDS

Ronov nad Doubravou – V letošním roce poprvé se žáci 9. ročníku Základní školy v Ronově nad Doubravou zapojili do projektu „Červená stužka“. Červená stužka je symbolem solidarity s lidmi HIV pozitivními a AIDS nemocnými. Je symbolem prevence a boje proti AIDS. Je to také název preventivně informační akce spojené s veřejnou sbírkou.

OBRAZEM: Ronovští hasiči získali elektrický naviják

Ronov nad Doubravou - Hasiči v Ronově nad Doubravou mají nového pomocníka. Je jím elektrický lanový naviják typu Ramsey REP 8000 s tažnou sílou 3,6t v ceně 59.500 korun, který je napájen z akumulátorů zásahového vozidla.

Pracovní návštěva senátora Pitharta na Ronovsku

Ronov nad Doubravou – Dne 19. listopadu se uskutečnil pracovní výjezd senátora Petra Pitharta do jeho volebního obvodu Chrudim.

V Ronově by přivítali více zájemců o práci

Ronov nad Doubravou – Starosta Ronova Miroslav Žítek očekával podle svých slov větší zájem lidí bez práce o výkon veřejných služeb.

Ronovští skauti se poprali s bezvětřím

Ronov nad Doubravou – Před skautskou klubovnou u řeky Doubravy bylo v sobotu odpoledne živo. Sešla se zde totiž zhruba desetičlenná skupina dětí, která se nechala zlákat na program třetího ročníku oblíbené Skautské drakiády.

Fámy o noži v zádech ronovský starosta vyvrací

Ronov nad Doubravou - „Přijeďte se podívat do Ronova. Komedianti přijeli na pouť a mlátěj tu lidi. Každému je to ale jedno a náš starosta nad nimi ještě drží ochrannou ruku,“ ozval se naléhavě anonymní hlas v redakčním telefonním sluchátku. Při dotazu na podrobnosti se na druhém konci drátu rozhostilo jen hluboké mlčení. „Prostě se přijeďte podívat,“ zakončil anonym sotva zahájený rozhovor.

Lidé svatého Floriána: SDH Ronov nad Doubravou

Ronov nad Doubravou - Zdejší hasiči navazují na více než sto třicetiletou tradici.

Kozlův počin: SDH Ronov nad Doubravou

Ronov - Letos přišel konečně čas a síla na rekonstrukci staré, poškozené, zrezavělé a nefunkční stříkačky. Jde o dvoukolovou stříkačku zn. DS-16, která byla zakoupena v roce 1954 pro potřeby hasičů.

Ronováci podpořili během výzkum proti rakovině

Ronov nad Doubravou - V sobotu 27. června dopoledne pořádala na ronovském sportovním hřišti Tělocvičná jednota Sokol v Ronově nad Doubravou druhý ročník Běhu naděje. Tomu podniku dříve předcházel Běh Terryho Foxe.

OBRAZEM: Ronovské mažoretky mají nejvíc medailí

Ronov - Ronovský národní šampionát mažoretek ČR 2009 ovládla děvčata z místní pohybové skupiny Rondo. V Mistrovství ČR v soutěži sólo a dua získala nejvíce medailí.

OBRAZEM: Ronovské školáky už nehoda nezaskočí

Ronov nad Doubravou - Ve čtvrtek 14. května se žáci základní školy v Ronově nad Doubravou zapojili do akce s názvem „Ochrana člověka za mimořádných událostí“, kterou pro ně uspořádali jejich učitelé ve spolupráci s HZS Seč, HZS Chrudim, s ČČK Chrudim a SDH v Ronově nad Doubravou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení