VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Zpravodajství z města RONOV NAD DOUBRAVOU

Zpravodajství z města RONOV NAD DOUBRAVOU

FOTO: Tereza Rejlová je dvojnásobná mistryně

Ronov nad Doubravou - Tereza Rejlová opět potvrdila, že ronovské mažoretky patří mezi nejlepší.

Šipkaři usilovali o rekord

Ronov nad Doubravou - /FOTOGALERIE/Stávající vytrvalostní rekord ve hře Hi-Score v elektronických šipkách činí 495 161 bodů.

Ronovští skauti by rádi přivítali nové kamarády

Ronov n. Doubravou – Skauti z Ronova nad Doubravou připravují na letošní březen první ročník vodáckého splutí Chrudimky.

Ronovští jednali o nutných investicích

Ronov nad Doubravou - Na čtvrtečním večerním zasedání ronovského zastupitelstva se hovořilo především o investicích naplánovaných na letošní rok.

FOTO: Požár způsobilo špatně použité topidlo

Ronov na Doubravou - /DOPLNĚNO/ Ve zdejší průmyslové zóně došlo ve středu 23. března po 15. hodině k požáru.

FOTO: Ronovští sjeli Chrudimku poprvé

Seč – Skauti a vodáci z Ronova zorganizovali v sobotu svůj vůbec první sjezd řeky Chrudimky. Startovali přímo pod hrází Sečské přehrady, cíl byl pod mostem v Mezisvětí.

Sousedská pomoc vyústila ve zlodějnu

Ronov nad Doubravou –Žena přišla o platební kartu a nakonec i o peníze.

OBJEKTIVEM: Posluchače spojila řeka Doubrava

Ronov nad Doubravou – Kulturní komise při Městském úřadě v Ronově nad Doubravou uspořádala uprostřed tohoto týdne společně se zdejší knihovnou v Galerii Antonína Chittussiho setkání s Marií Hruškovou a Zdeňkem Sejčkem starším, spoluautory knihy „Tam, kde teče Doubravka.“

FOTO: Junáci z Ronova poznávali okolí Doubravy

Ronov nad Doubravou- Junáci a skauti z Ronova uspořádali v sobotu první cyklistický výlet od pramenů řeky Doubravy do Ronova.

FOTO: Hasiči z Ronova v akci

Ronov nad Doubravou - Každý z nás si velmi dobře uvědomuje, jak záslužná a odpovědná je práce hasičů. Zachraňují lidské životy, zasahují při haváriích, likvidují následky živelných pohrom. Málokdo však ví, že pomáhají vzdělávat a vychovávat naše děti a mládež.

Do Ronova míří mažoretky z celé republiky

Ronov nad Doubravou – Tělocvična zdejší základní školy bude o víkendu 11.6. a 12.6.2011 hostit Národní šampionát twirlingu a mažoretek.

O kanalizační přípojku má zájem drtivá většina lidí

Ronov nad Doubravou – Kromě pokračující výměny starých dřevěných oken za plastová na budově ronovské základní školy a chystané opravy střechy zdejší hasičské zbrojnice žije ronovská radnice v investiční oblasti hlavně připravovaným budováním kanalizační sítě a čističky odpadních vod.

Soutěžní rok Mažoretkové a twirlingové skupiny Rondo

Ronov nad Doubravou - Již 16. rok se v našem městečku připravují ronovské mažoretky na svá soutěžní vystoupení. Domovem se jim stala místní hala u školy, kde 2x týdně trénují na svá skupinová, duová a sólová vystoupení. Letos se připravovalo přes 30 dívek v různých věkových kategoriích.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT