Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Zpravodajství z města PROSEČ

Zpravodajství z města PROSEČ.

Nicholas Winton podle starosty Nobelovu cenu opět nezíská

Proseč - Otázka pro starostu města Proseč Jana Macháčka.

Prosečským hasičům pomůže německý vůz

Proseč - Neustále hrozba nejenom požáru, ale také přírodních katastrof, dopravních nehod a dalších neštěstí nutí města neustále obnovovat a udržovat vozový park zásahových vozidel. Město Proseč pořídilo pro potřeby ochrany zdraví a majetku svých občanů nové výjezdové vozidlo jako náhradu za již dosluhující automobil Avia.

Teréza Nováková může klidně spát, o hrob je postaráno

Proseč  - Město adoptovalo hrob české spisovatelky Terézy Novákové, která v Proseči žila a tvořila. Hrob se nachází v Praze na Olšanech.

Dvanáct prosečských školáků sahá po kormidle města

Proseč - Žáci druhého stupně Základní školy v Proseči budou napříště sami rozhodovat o využití části peněz z prosečského městského rozpočtu.

Trhovci rozbalí své stánky jen na dva dny

Proseč - Trhovci již v Proseči nebudou mít tolik volnosti. Radní schválili nový tržní řád, jenž určuje dny a místa, která mohou stánkaři využívat. Prodávat mohou v úterý a ve čtvrtek v severní části náměstí a zpevněné ploše ve směru na obec Bor u Skutče.

Barevné lístky označily Proseč

Proseč - Vedení města se snaží získat zpětnou vazbu od obyvatel různými způsoby. Místní žákovský parlament pracoval na zakázce, kterou dostal od starosty města. Jeho členové hledali v rámci Proseče místa, kde se děti cítí dobře, kde naopak pociťují nebezpečí nebo se cítí nepříjemně, popřípadě kde by se dalo něco zlepšit. Na plánu Proseče tato místa označovali barevnými papírky.

Proseč fandí novinkám

Proseč - Na hřišti u „hangáru" v prosečském Záboří se objevily barevné značky a lidé se začali ptát, co zde město plánuje.

Proseč buduje nové internetové stránky

Proseč  - Město Proseč nepodceňuje komunikaci s občany pomocí internetových stránek, a proto po dvou letech pracuje na nové podobě městského webu.

Proseč sčítá a eviduje veřejné osvětlení

Proseč - Prosečští radní schválili vytvoření komplexního pasportu veřejného osvětlení. Dokument bude obsahovat grafickou i textovou část, ve které bude zachyceno veřejné osvětlení, typy stožárů, jaká světla se na nich nacházejí, odkud a jak jsou napájena a další informace.

Žáci Základní školy Proseč slavili další úspěchy

Proseč - Konec každého školního roku je vždy časem, kdy se hodnotí celoroční práce dětí i učitelů.

Rychlý raport odhalí černou skládku i viníka

Proseč - Proti černým skládkám se metodou jednoduchou a lacinou rozhodli bojovat v Proseči. Město se jako první na Chrudimsku zapojilo do projektu ZmapujTo, což je ekologický projekt, jehož cílem je boj proti nelegálním skládkám odpadu v České republice.

OBJEKTIVEM: Maštale zdolávaly i cyklorodiny

Proseč  - Při vyhlašování výsledků sobotního velkého závodu Cyklo Maštale 2013 v Proseči měli nejmladší závodníci napětí v očích, ale krásných cen se po chvíli dočkali.

Závodníci se musí připravit na bláto, varuje starosta

Otázka pro starostu Proseče Jana Macháčka: V sobotu startuje ve vašem městě velký cyklistický závod Cyklo Maštale 2013. Jak vypadají trasy? Budou všechny po dlouhotrvajích lijácích sjízdné?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení