Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Zpravodajství z města HROCHŮV TÝNEC

Zpravodajství z města HROCHŮV TÝNEC

Spořitelní pobočka bude nadobro zrušena

Hrochův Týnec - Obyvatelé Hrochova Týnce případně i spádových obcí v okolí města přijdou v únoru příštího roku definitivně o možnost navštívit osobně hrochovotýneckou pobočku České spořitelny.

Mikuláš přinese nadílku i jarmark

Hlinsko, Hrochův Týnec – Blížící se adventní čas znamená zejména pro nejmenší celou řadu akcí, během nichž se mohou pobavit, vyřádit a také něco dobrého dostat.

Topením proženou dvě stě tisíc korun

Hrochův Týnec - Ve středu v podvečer se konalo veřejné zasedání hrochovotýneckého zastupitelstva.

Zámecký park se navrátí do původní podoby

Hrochův Týnec  - Zámecký park v Hrochově Týnci čekají velké úpravy v rámci už rok plánovaného projektu Rekonstrukce zámeckého sadu a regenerace zeleně v obci Hrochův Týnec. Město do projektu investuje značnou sumu, necelý milion korun.

Na nepřizpůsobivé vandaly si zanedlouho posvítí strážníci

Hrochův Týnec - Město Hrochův Týnec v současné době čelí stále se stupňujícímu napětí. Ve městě bují vandalismus, časté je také povykování či urážky ze strany takzvaných „nepřizpůsobivých".

FOTO: Oslavy byly veselé i dojemné

Hrochův Týnec - V sobotu se v místní mateřské školce uskutečnila zahradní slavnost, a to u příležitosti oslav 30. výročí jejího otevření. Součástí programu bylo vystoupení dětí a pasování předškoláků na školáky.

Hrochovotýnecká školka slaví výročí

Hrochův Týnec - Mateřská škola v Hrochově Týnci oslavuje v letošním roce 30. výročí existence. V sobotu od 14 hodin pořádá Zahradní slavnost a program je vskutku bohatý.

Opilý řidič na sebe upozornil sám. Přejel policistům stopy

Hrochův Týnec - O tom, že před spravedlností někdy není úniku, se ve čtvrtek přesvědčil sedmatřicetiletý řidič Fordu. Jelikož se před jízdou posilnil alkoholem, muselo mu pořádně zatrnout, když se blížil v Hrochově Týnci ke křižovatce u níž policisté právě vyšetřovali dopravní nehodu.

Zloděj ukradl olej a škodil za statisíce

Hrochův Týnec – V neděli dne přijali chrudimští policisté oznámení o krádeži oleje z transformátoru trafostanice.

Zápisy se protáhnou kvůli chřipkám

Hrochův Týnec – Šířící se chřipková epidemie poznamenala zápis do prvních tříd v hrochovotýnecké základní škole. „Spousta dětí je nemocných, takže musíme termín rozšířit o nadcházející dny," řekla ředitelka školy Jiřina Macháčková.

Základní škola Hrochův Týnec praktikuje Daltonskou výuku

Hrochův Týnec – /ČTENÁŘI PÍŠÍ/ Na naší škole se snažíme připravovat žáky pro život a tak jsme od září nově zahájili Daltonskou výuku, která vnímá žáka jako svobodnou bytost, zodpovědnou za své volby a výběry a jako tvořivou bytost ve svém myšlení a jednání.

V Hrochově Týnci jeďte opatrně

Hrochův Týnec - Ve středu 11. července začíná ve městě platit částečná uzavírka hlavní silnice, která bude platit až do poloviny září.

Celý rok trvaly přípravy oslav

Hrochův Týnec - Zdejší základní škola slavila o víkendu 60. výročí existence. Přípravy trvaly organizátorům celý rok a tento investovaný čas se s ohledem na nadšené reakce návštěvníků rozhodně vyplatil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení