VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Zpravodajství z města HROCHŮV TÝNEC

Zpravodajství z města HROCHŮV TÝNEC

FOTO: Hrochův Týnec hostil Týnce, program byl pestrý a zábavný

Hrochův Týnec – V sobotu se ve městě uskutečnilo setkání Týnců. Zástupce obcí a měst dopoledne přivítali starosta Miloslav Besperát a jeho zástupce Petr Schejbal.

Velké setkání Týnců již v sobotu

Hrochův Týnec - V sobotu 26. května se v Hrochově Týnci se uskuteční 18. setkání Týnců.

Dotace poslouží k opravě kanalizace

Hrochův Týnec – Kamerové prohlídky kanalizace prováděné v některých částech Hrochova Týnce ukázaly neuspokojivý stav.

Uzavírka silnice do Hrochova Týnce skončila

Chrudim - Ve čtvrtek 30. dubna byla ukončena úplná uzavírka silnice I/17 mezi Chrudimí a Hrochovým Týncem. Termín byl tedy zkrácen o 8 dní oproti plánu.

Oprava silnice z Chrudimi do Hrochova Týnce spolkne téměř šedesát milionů korun

Chrudim/ Hrochův Týnec - (FOTOGALERIE) Oprava silnice I/17 z Chrudimě do Hrochova Týnce je podle propagačních materiálů Správy a údržby Pardubického kraje akcí letošního roku. Úplná uzavírka vozovky začíná ve středu dnem.

Silnici do Hrochova Týnce čeká rekonstrukce

Chrudim/Pardubice - (FOTO, VIDEO) V úterý 10. února proběhlo v Pardubicích koordinační jednání k přípravě modernizace silnice I/17 v úseku Chrudim – Hrochův Týnec. Obsahem jednání byla diskuse o koordinaci, organizaci dopravy a časovém a věcném harmonogramu stavby.

NOVÉ SNÍMKY, VIDEO: Oprava silnice I/17 na Hrochův Týnec se uskuteční až na jaře

Chrudim - Silničáři v posledních dnech sklízeli na internetových diskuzích kritiku za to, že chtěli v prosinci rekonstruovat vozovku první třídy z Chrudimě do Hrochova Týnce.

Je mráz, rekonstrukce silnice na Hrochův Týnec se odkládá

Chrudim - (FOTOGALERIE) V pondělí měla začít rekonstrukce silnice první třídy ve směru od Chrudimě na Hrochův Týnec, naplánovány byly tři etapy prací. Vzhledem k nepříznivému počasí se oprava odkládá.

Uzavírka silnice na Hrochův Týnec potrvá tři týdny

Chrudim - Na obousměrnou uzavírku silnice se musejí připravit řidiči v úseku komunikace 1. třídy mezi Chrudimí a Hrochovým Týncem.

Dělal problémy v Hrochově Týnci, teď v Novém Městě

Hrochův Týnec/Nové Město nad Metují - Otevřený boj mezi ředitelem školy na jedné straně a učiteli a rodiči žáků na straně druhé, zuří už od června letošního roku v Základní škole Krčín. Reagujte na článek svoji odpovědí v anketní otázce!

FOTOGALERIE: Hrochův Týnec se proměnil v Ameriku

Hrochův Týnec - Víkendového srazu majitelů amerických aut a motorek 2nd American Run se zúčastnila i hrochovotýnecká Zuzana Kokošková se svým manželem Tomášem.

Dětský domov v Hrochově Týnci trápí nezájem rodičů

Hrochův Týnec - Špatná komunikace a malá vstřícnost ze strany rodičů. To je problém, se kterým se hrochovotýnecký dětský domov potýká v současné době nejvíc.

FOTOGALERIE: Svátek matek oslavili v Hrochově Týnci průvodem

Chrudimsko/ Hrochův Týnec - Druhá květnová něděle patřila tradičně oslavě Svátku matek. I letos kralovaly mezi nejčastějšími dary květiny, většina květinářství měla proto otevřeno i v neděli. Ve velkém stylu se rozhodli všem maminkám popřát v Hrochově Týnci.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení