Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Okresní fotbalové soutěže

Fotbaloví příznivci se dočkali, o víkendu začala sezona

Chrudimsko - Dnešní komentář v krátkosti rozebírá zápasy prvního kola všech okresních soutěží, nechybí ale ani poděkování zpravodajům.

4. třída: Fotbal na pivních slavnostech táhl

Chrudimsko – První kolo odehrála i 4. třída.

Rozbor postupů a sestupů: Do divize nikdo nechtěl

Chrudim - V tomto článku se naposledy komplexně vrátíme k loňskému ročníku konkrétně k postupům a sestupům v soutěžích, v nichž nastupují zástupci našeho okresu (pochopitelně kromě ČFL, která byla v našem Deníku zejména kvůli nepřehledné situaci s nečlenem jednoho fotbalisty mužstva Viktorie Jirny již několikráte rozebírána).

Mistrovský fotbalový podzim začne v polovině srpna

Chrudim – Fotbalový ročník 2015/2016 v rámci krajských i okresních soutěžích začíná u dospělých druhým kolem v termínu 15. a 16. srpna s výkopem v 17 hodin, když premiérové kolo se odehraje o Státním svátku, ve středu 28. října. V jakých dvojicích dojde k premiéře nového ročníku?

Letem světem okresním fotbalovým aktivem

Chrudim – Venku horúčava, slunce nemilosrdně pálilo, ale zástupci fotbalových klubů nemohli chybět na aktivu OFS Chrudim. Přesto ne všichni vážili cestu do místní restaurace Kateřina. Scházeli zástupci Heřmanova Městce, Miřetic a Jenišovic, omluvenku zaslalo Hlinsko, Načešice, Trhová Kamenice a MFK Chrudim. Okresní fotbalový svaz všechno řádně připravil, důležitá fakta jsou již dnes na webové stránce, a proto se nelze divit, že během šedesáti minut jednání skončilo. Než vlastní aktiv začal, stačili jsme oslovit předsedu OFS Aleše Melouna, aby nám odpověděl na tři otázky.

Na úvod 3. třídy kontumace!

Chrudimsko - Hned 1. kolo této soutěže přineslo kontumaci, Trhová Kamenice se nesešla.

Okresní přebor: Na většinu utkání dorazily pěkné návštěvy

Chrudimsko - Druhým kolem odstartovala letošní sezona Okresního přeboru a fotbal táhl, na většině zápasů se sešla pěkná návštěva.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení