VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Plesy Chrudimsko

Plesy Chrudimsko

Mládež bavila hosty plesu

Chrudim – Ve velkém sále Muzea se odehrál v sobotu tradiční Měšťanský bál.

FOTO: Ples k oslavám 100. výročí předčil očekávání

Chrudim - Překrásné prostory chrudimského Muzea, ve kterém se konal dlouho a pečlivě připravovaný školní ples MŠ Svatopluka Čecha Chrudim k 100. výročí založení mateřské školy a k 30. výročí založení dětského pěveckého sboru Klíček, tvořily důstojný rámec této ojedinělé akce.

OBJEKTIVEM: Reprezentační ples Kovolisu uzavřel sezonu

Třemošnice – Vyvrcholením plesové sezony v Třemošnici bylo uspořádání pátečního 8. reprezentačního plesu společnosti Kovolis Hedvikov. Říká se, vše nejlepší nakonec a kdo přišel, tak nikdo nelitoval.

OBJEKTIVEM: Baletky byly ozdobou Plesu hudebníků

Chrudim - Něžnou krásou obohatily sobotní sedmý Ples hudebníků v chrudimském Muzeu baletky místní základní umělecké školy.

OBJEKTIVEM: Hvězdičkový ples až do rána

Třemošnice - Krásně vyzdobený ples uspořádala v Kulturním domě Třemošnice Městská knihovna.

Výtěžek plesu půjde na dobrou věc

Hlinsko - O druhém březnovém dni se za podpory místních podnikatelů, živnostníků a města Hlinska uskuteční v multifunkčním centru velký benefiční ples, nad kterým převzal záštitu senátor Jan Veleba.

OBJEKTIVEM: Dámy se vrátily do dvacátých let

Markovice - Ples markovických hasičů je ve znamení nejen dobré nálady a bohaté tomboly, ale především v unikátním předtančení místních žen, které každoročně předvádějí svoji exkluzivní taneční choreografii,včetně vlastnoručně ušitých kostýmů a sladěných doplňků.

OBJEKTIVEM: Maturanti o půlnoci spát nešli

Třemošnice - Maturitní ples Střední odborné školy a Středního odborného učiliště technického v Třemošnici zahájila v pátek ředitelka Jana Sýkorová a popřála žákům úspěšné zakončení maturitních a závěrečných učňovských zkoušek.

SOUTĚŽ: Dva taneční páry se dostanou na ples zdarma

Slatiňany – Radnice pořádá v sobotu druhý městský ples a ti, kteří se zúčastní naší soutěže, mají šanci dostat se na parket zcela zdarma.

VIDEO, FOTO: Měšťanský bál se vydařil

Chrudim – Plesová sezona je ve skvělé formě, do jejího závěru je ještě hodně daleko. V pátek se ve velkém sále Muzea konal posádkový ples, v sobotu pozvala radnice hosty na Měšťanský bál.

FOTO: Reprezentační ples GJR vstoupil do druhé padesátky

Chrudim -  Muzeum patřilo v sobotu 12. ledna letošním maturantům z Gymnázia Josefa Ressela. O zábavu rozhodně nebyla nouze

VIDEO: Hasičský ples se neobešel bez ohnivé show

Žumberk – Na slavný Formanův film Hoří, má panenko si rozvzpomněli mnozí tanečníci v nabitém sále žumberské hospody, ve které zdejší dobrovolní hasiči uspořádali v sobotu svůj 101. výroční ples. Jeho zlatým hřebem totiž (paradoxně) byla ohnivá show, kterou přímo na parketu připravila zdejší šermířka Linda Barriová. Hasiči se pro jistotu vyzbrojili hasicími přístroji, ale žádný průšvih se nekonal. Naopak, bylo skutečně na co koukat.

OBJEKTIVEM: Myslivci pozvali hosty na ples

Hlinsko - V sokolovně se v sobotu uskutečnil myslivecký ples. Pořadatelé připravili pro návštěvníky bohatou tombolu, tak se mnozí z tancovačky vydali domů obtěžkáni zajícem, bažantem nebo dokonce seletem divokého prasete. Dalším bálem, který mohou lidé v Hlinsku navštívit, je Městský ples. Koná se v sobotu opět v sokolovně.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT