VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka

Tři králové vybrali přes půl milionu

Chrudim  - Během Tříkrálové sbírky se koledníkům jenom v Chrudimi podařilo vybrat celkem 123 156 korun. Sečtou-li se částky všech skupinek, které chodili i po jiných městech a obcích chrudimské farnosti, částka opět přesáhne půl milionu.

Bramboráky jsou už tradicí

Heřmanův Městec - "Dobročinná akce Tříkrálová sbírka je největší dobrovolnickou akcí u nás v Heřmanově Městci," říká Marek Výborný.

Čistotu Tříkrálové sbírky opět poskvrnili falešní koledníci

Chrudimsko - V mrazu, který přesahoval minus deset stupňů, se tříkrálovým koledníkům o víkendu podařilo navštívit většinu domácnosti. Smutné však je, že před týdnem je kdosi předešel. Přestože byli občané dopředu informování o tom, jak rozpoznají správné Tři Krále, naletěli podvodníkům, kteří v části Heřmanova Městce bezostyšně vybírali peníze.

Skutečskem procházejí tříkráloví koledníci

Chrudimsko - V okrese začala letošní tříkrálová sbírka. Koledníci navštěvovali zatím domy na Skutečsku. Sbírka bude příští týden pokračovat na Hlinecku a na Chrudimsku. Loňský výtěžek sbírky pro potřebné činil podle údajů Farní charity Chrudim 371.875,50 korun. Podaří se jej letos překonat?

Na dveře domů a bytů o víkendu zaťukají tříkráloví koledníci

Chrudimsko - V sobotu budou města a obce procházet tříčlenné skupinky tříkrálových koledníků. Tradiční sbírka je určena na pomoc rodinám a lidem vnouzi. Její část každoročně slouží k podpoře charitního díla doma i v zahraničí.

Tři králové vybrali na Hlinecku přes půl milionu

Chrudimsko - (FOTOGALERIE) Tříkrálová sbírka ukázala, že zdejší lidé umějí a chtějí pomáhat.

Koledníky ze Stolan přijal biskup Dominik Duka

Stolany - Tříkrálová sbírka vynesla v královéhradecké diecézi přes devět milionů korun.

Tříkrálová sbírka pomůže i zadluženým

Chrudim - Občanská poradna Farní charity v Chrudimi může pomáhat lidem v zoufalé životní situaci i díky Tříkrálové sbírce.

Dům od domu budou chodit králové

Chrudim - Svátek Tří králů připadá letos na neděli, procesí koledníků však na většině míst na Chrudimsku vyrazí do ulic už v sobotu.

VIDEO, FOTO: O rekordy koledníci neusilují, ale štědrost je vždy potěší

Chrudimsko - Většina tříkrálových koledníků obešla domácnosti v sobotu a v pondělí by se měly sčítat veškeré finanční dary.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT