VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Víkendové bilance nehod

Víkendové bilance nehod

Tradice: Víkendové havárie má na svědomí alkohol

Chrudim/Chlum - Policie ČR řešila o uplynulém víkendu na Chrudimsku 11 dopravních nehod, při nichž byli zraněni celkem tři lidé a škody se vyšplhaly na 493 000 korun.

Nepozorný řidič srazil chodce a od nehody ujel

Chrudimsko - O prodlouženém víkendu v době od 22. do 24. března vyjeli policisté na Chrudimsku k celkem třinácti dopravním nehodám, při nichž byli tři lidé zraněni a škody spočítány dohromady na 140 000 korun. Zajímavostí je, že během této doby ujelo od havárií pět motoristů.

O víkendu se na Chrudimsku stalo osm havárií

Chrudimsko - Republiková policie vyšetřovala během víkendu na Chrudimsku osm dopravních nehod, při nichž byla zraněna jedna osoba a škody dosáhly celkové výše 315 000 Kč.

O víkendu byli na silnicích Chrudimska zraněni tři lidé

Chrudimsko - Republiková policie řešila o víkendu na Chrudimsku sedm dopravních nehod, při nichž byly tři osoby zraněny a škody se odhadují celkem na 280 000 Kč.

O víkendu zaregistrováno devět dopravních nehod

Heřmanův Městec/Prosetín/Chru­dim - Republiková policie řešila ovíkendu na Chrudimsku devět dopravních nehod, při nichž nebyl nikdo zraněn, hmotné škody jsou vyčísleny celkem na 230tisíckorun.

Víkendová bilance: dvanáct nehod a čtyři zranění

Kameničky/Podbor/Chrudim - Republiková policie řešila o víkendu na Chrudimsku dohromady 12 dopravních nehod, při nichž byly čtyři osoby zraněny.

Víkendová statistika: Jeden mrtvý a tři zranění

Chrudimsko - Republiková policie se o víkendu zabývala na Chrudimsku devíti dopravními nehodami, při nichž jeden člověk zřemřel a tři lidé byli zraněni. Škody se vyšplhaly k celkové částce 407 tisíc korun.

Za většinou havárií stál alkohol

St. Dvůr/Chrast/Chrudim/Vysočina - Republiková policie se o víkendu zabývala osmi dopravními nehodami, k nimž došlo na Chrudimsku. Zraněni při nich byli dva lidé, škody jsou vyčísleny na 340 000 korun. Mezi jejich nejčastější příčiny patřil alkohol.

Čtyři zranění za víkend na Chrudimsku

Chrudimsko - Policie ČR řešila ovíkendu na Chrudimsku 10dopravních nehod, při nichž byly čtyři osoby zraněny a škody dosáhly výše 255000Kč.

Víkend na silnicích Chrudimska: Dvanáct havárií

Chrudimsko - Od pátku 7. prosince do neděle 9. prosince šetřili policisté na Chrudimsku dvanáct dopravních nehod. Nikdo při nich nebyl naštěstí zraněn. Hmotné škody však dosáhly téměř čtvrt milionukorun.

Ženy řidičky bouraly, kde se jen dalo!

HLINSKO/ZDERAZ/PŘIBYLOV -Policie ČR se musela o víkendu zabývat na Chrudimsku 14 dopravními nehodami, při nichž sice nebyl nikdo zraněn, avšak škody se vyšplhaly k celkové částce 396 000 korun.

Silně opilá řidička zbourala málem půlku Nasavrk!

Nasavrky/Chrudim/Vestec/ Republiková policie zasahovala o víkendu na Chrudimsku u třinácti dopravních nehod, při nichž byli dva lidé zraněni a škody se vyšplhaly k celkové částce 458 000 korun.

Sedmnáct havárií: V Běstvině se srazil autobus a traktor s pluhem

TOPOL/CHRUDIM/BĚSTVINA -Republiková policie se o víkendu zabývala na Chrudimsku sedmnácti dopravními nehodami, při nichž nebyl sice nikdo zraněn, avšak škody se vyšplhaly k částce 532 000 korun. Jejich nejčastější příčinou byl alkohol.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT