Tato několikanásobná česká slavice má na svém kontě dvě řadová alba a ke každému z nich úspěšné turné. To poslední k albu Dotyk objelo sportovní haly napříč celou republikou na podzim loňského roku. Po turné se Aneta objevila na mnoha festivalech a pro podzim si připravila několik klubových koncertů. Mezi vybranými místy, které budou hostit koncert Anety nechybí ani tradiční koncertní sál v Herálci, kde pravidelně vystupují skupiny jako Divokej Bill, Horkýže Slíže, Chinaski a další.

Na podzimní klubovém turné zazní písně z obou alb. Návštěvníci se mohou těšit na úspěšné poslední singly Malá mořská Víla, Podzim a na hity z první Anetiny desky jako Srdcotepec, Skvělej nápad nebo Voda Živá. Jistě dojde i na speciální Píseň pro Světlušku. Speciálním hostem koncertů bude Tomáš Klůs.

Aneta se především těší na intimnější prostředí. „Koncerty jsou pro mě odměnou, “ říká zpěvačka. “Čím víc koncertuji, tím víc mě to baví a naplňuje. Sdílet svojí muziku s publikem, to je nádherný pocit, zvláště v intimním prostředí, ve kterém se budou má podzimní vystoupení konat. Blízkost lidí je mi stále víc a víc příjemnější. Těším se na nové zážitky a zkušenosti, které díky živým koncertům v klubech už brzy získám.

Vstup do kulturního domu 29. listopadu je od 19:00, koncert začne po 20:00. Lístky jsou k dispozici za cenu 180,- v běžných předprodejích, na místě bude jejich cena 120,- Kč. Autobusový svoz ze širokého okolí je jako na každou akci zajištěn zdarma.

Zbývající program 2008:

29.11. Aneta Langerová
13.12. Tleskač+ Mandrage
25.12. MOTOUZ Štěpánská