Všechna jejich vystoupení v hlineckém amfiteátru byla velice úspěšná a gradovala postupně s rostoucí popularitou skupiny. Ta dosáhla v loňském roce nejvyšších příček, protože Divokej Bill získal zlatého slavíka v kategorii skupin.

Nové album dosáhlo rekordních prodejů a letní turné čtyřiceti koncertů přesáhlo statisícovou hranici návštěvnosti. Pro letošní letní turné si skupina vybrala jen čtrnáct míst Mezi nimi nechybí ani Amfiteátr Rychtář v Hlinsku, kde se Divokej Bill zastaví už zítra.

Skupina hraje rock s prvky country, punku a irské melodiky. Jejich písně téměř zlidověly a obliba jejich písniček má podstatnou zásluhu na jejich popularitě.

Areál amfiteátru bude otevřený od 18. hodin a koncert uvede po osmé hodině předkapela Temperamento. Dále už bude patřit podium téměř dvouhodinovému billovskému koncertu a jejich opravdovému večernímu show.

Divokej Bill tak nedělá svému jménu ostudu, na jevišti provozuje opravdovou show. Tomu také odpovídá technické zajištění, které svelkým podiem se speciálními videoprojekcemi, rozmanitými světly a kvalitním ozvučením, zprostředkuje návštěvníkům ten nejlepší zážitek zkoncertu skupiny Divokej Bill.

Léto sRychtářem 2007 pak zakončí Den otevřených dveří pivovaru 15. září, vrámci kterého vystoupí na dvou pódiích Žlutý Pes, Bára Zemanová, UDG, Jaroslav Uhlíř a mnoho dalších. Vstup na tuto pivovarskou slavnost je tradičně zdarma.