„Někdy v polovině prázdnin jsem si pořídil svoji první elektrickou kytaru. Tou dobou sem za sebou měl přibližně rok a půl hraní na akustiku po různých hospodách, akcích a výletech s kamarády. To sice bylo všechno fajn, ale tak mě to nějak pomalu omrzelo, protože Hlídač krav je sice fajn písnička, ale zjistil jsem, že drnkat jí stále dokola mi nestačí,“ vzpomíná na své začátky Honza Půlpán.

Nyní se kapela přihlásila do soutěže Fly Up! V ní jde o to, že odborná porota vybere pět kapel, které se zúčastní velkého finále. Ale k tomu navíc probíhá hlasování diváků o jednu skupinu, která se ve finále utká se zbývajícími pěti. „Nedáváme si moc šancí, že nás porota někam vybere, proto prosíme Chrudimáky, aby hlasovali na stránce www.flyup.borec.cz/kapely.htm pro naši kapelu, ať to můžeme zkusit,“ přimlová se nadšeně členka souboru Anna Kindlová.

Kapelu Eror najdou čtenáři na webu ve druhém sloupci skoro až na konci. Když se vám to nebude chtít hledat, tak Ctrl+F a zadat Eror. „Budeme moc rádi za každý hlas,“ říká Michal Zoubek.

(vc, th)