Obecně prospěšná společnost Rytmus Chrudim podporuje lidi s různým typem zdravotního postižení nebo sociálního znevýhodnění. Jednou z hlavních oblastí podpory je hledání vhodného zaměstnání nebo učení se dovednostem, které jsou důležité pro samostatnější život. Nově svoje služby rozšíří na poskytování podpory v oblasti bydlení.

„Jsme velmi rádi, že nás podpoří také Nadace divoké husy tím, že výši výtěžku z koncertu zdvojnásobí. Výtěžek plánujeme použít na zavedení nové služby Podpora samostatného bydlení. Konkrétně pořídíme trezor pro cennosti uživatelů, investujeme do vzdělávání pracovníků a nakoupíme pomůcky k nácviku dovedností v domácnosti" vysvětluje koordinátorka koncertu Božena Nováková.

Condurango podpoří Rytmus Chrudim také věnováním daru do internetové aukce s názvem Čertovská dražba. Aukce potrvá od 1. 12. 4. 12. 2014. Dražit se budou zajímavé předměty a poukazy, nebo hodnotné zážitky a služby. Zapojit se může kdokoli, kdo má přístup k internetu a chuť podpořit Rytmus Chrudim o.p.s. Více na www.rytmuschrudim.cz. (mp)