Na playlistu festivalu se vystřídalo hned několik hudebních skupin. V pátek večer příchozí rozehřáli Jacky White nebo revivalové podání songů oblíbených Judas Priest pod taktovkou kapely Venerat Priest.

V sobotu pak byl program ještě pestřejší. Posluchače potěšili, mimo jiné, žáci základní umělecké školy z Heřmanova Městce,kteří předvedli mimořádné výkony. Jako další se na podiu objevila kapela v mezinárodním složení – Two Finger Slide, která svůj žánr charakterizuje jako Indie rock. Melodické anglicky zpívané pecky rozhýbaly návštěvníky festivalu a skvěle tak připravily půdu pro další skupinu, folkovou Volnou formaci náhodných známých, která vystřihla nostalgickou vzpomínku na zpěvačku a skladatelku Zuzanu Navarovou.

Když se pak hudebníci diváků ptali, jak se jim tu líbí, z publika se sborem ozývalo „skvělý!" Odpověď však byla předem jasná, bohatý potlesk jasně ilustroval, že výběr písní i jejich podání se na Camp Festu opravdu všem líbí.

Od 19 hodin byla na programu známá folková kapela Neřež, která doslova rozhýbala příchozí svými vtipnými texty i skvělou muzikou. Festival vyvrcholil bubenickou show v podání Tam Tam Batucada, který roztančil snad všechny návštěvníky festivalu. 

Veronika Skřivanová