V jeho zastávkách samozřejmě nemůže chybět sál kulturního domu Herálec, kde skupina pravidelně vystupuje už několik let. Jediný koncert Horkýže Slíže na Vysočině se zde odehraje v sobotu 26. března.

Turné „V dobrej viere“ čítá dvacet šest koncertních zastávek. První koncerty byly vyprodané, Horkýže Slíže tak dokazují, že patří k tomu nejlepšímu, co mohou příznivci živé rockové hudby zažít. Vystoupení samozřejmě doprovází speciální scéna a kvalitní ozvučení. Jako hosta si Slíže na celé turné pozvali Cocotte Minute. S nimi mají připravené nové fórky a vzájemné hostování, jak už na jejich turné bývá zvykem.

Výběrové album vyšlo na začátku března a kromě sedmnácti nejžádanějších hitovek obsahuje dvě novinky. Nový singl „Mám v p… na lehátku“ se již objevuje v éteru českých rádiích a jistě se zařadí mezi nejoblíbenější songy kapely jako Silný Refrén, Malá Žužu a nebo LAG song.

Vstup do kulturního domu v sobotu 26. března bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení začnou o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 220 Kč, na místě bude cena 250 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.


Program jaro 2011 (12 let koncertů v KD Herálec):
12.03. KOMUNÁL
26.03. HORKÝŽE SLÍŽE
09.04. ŠPEJBL'S HELPRS
24.04. VELIKONOČNÍ ZÁBAVA
14.05. 12. NAROZENINY