Vstoupíte-li do naší školy, hned ve dveřích Vás překvapí překrásně zrekonstruovaný vestibul s historickými štuky a nikami. Vkusně laděná dlažba s originálně vyrobenými mozaikovými zvířátky, zabudovaná ledková světla ve schodišti a na jeho boku dotvářejí kouzelnou atmosféru. Nová dlažba pak provází všechny až ke vstupu na zahradu.

Vzhledem k tomu, že jsme byli obdarováni několika sponzory a město Chrudim nám také finančně přispělo, se nám podařilo tuto rekonstrukci zrealizovat ve velmi krátkém čase. Tato rekonstrukce byla velmi důležitá nejen z estetických a zdravotních důvodů (na zdích byly plísně), ale také spěchala proto, že jsme chtěli na vánoční jarmark, který se konal 14. 12. překvapit a potěšit více lidí najednou.

Jarmark byl moc hezký. Návštěvnost převýšila naše očekávání. Výrobky se všem velice povedly a nakupující byli překvapeni pestrostí a barevností nápadů, šikovností našich učitelek, maminek i dětí. Velmi Vám děkujeme za Vaši návštěvu. Utržené peníze použijeme na dofinancování rekonstrukce schodiště, která bude realizována od příštího týdne. Velmi děkuji všem kolegům a jejich rodinám, kteří pomohli připravit nejen pohoštění a krásné výrobky, ale vykouzlili v adventním čase tu správnou vánoční atmosféru v celé školce.

Poděkování také patří zhotovitelské firmě, která velmi precizně, rychle a kvalitně upravila naše interiéry. Děkuji také shovívavým a chápajícím rodičům za trpělivost při rekonstrukcích.

PhDr. Radka Melicherová, ředitelka MŠ