PÁTEK 6. ÚNORA

Baraka bar Chrudim: Rychlý prachy
Každý pátek a sobotu od 21:30h se v Baraka baru v Chrudimi pořádají hudební párty. Velký taneční parket, pódium pro kapely a tanečnice, nová zvuková aparatura, disco osvětlení, laserová show, velkoplošná projekce. Tento pátek 6.2. se můžete těšit na akci Rychlý prachy, hraje DJ Seven.

Bowling restaurant Chrudim: Živá hudba
Již tradičně nabízí Bowling restaurant na Borzně každý pátek živou hudbu s tancem. Vstupné zdarma.

Total Inferno Chrudim: Taneční Liga Párty
Taneční Liga Párty je dalším pokračováním taneční párty spojené se slosování o ceny Universal Music v podobě cédéček za dvacet litrů. Hraje Franta dj Babka. Tak vyražte v pátek 6. února do Total Inferna!

Pitch Club Chrudim: Pitch a Fresh
Přivážíme další várku mladých a neotřelých kapel. Hlavní hvězdou večera bude tentokrát parta Sunset Blvd. Support: Double Bubble & Mother's Angels. Vstup: 70,- v předprodeji/100,- na místě. Začátek: 21:00.

Café bar 141 Chrudim: Reggae, Drum'n'bass
Milovníky elektronické hudby potěší v pátek 6. ledna Dj's Roz-Hlas, Janych, Switch.man, Teapack.

V Club Vejvanovice: Čajovej dejchánek
Nejen milovníci čaje :-), ale především dobré zábavy jsou zváni v pátek 6. února do V Clubu na Čajovej dejchánek. (Amundsen vodka s akční cenou 20,-Kč).

SOBOTA 7. ÚNORA

KD Bylany: DJ Pavel Kuchařík
Oblíbený DJ Pavel Kuchařík zavítá v sobotu 7. února se svou směsicí českých i zahraničních hitů do bylanského kulturáku.

V Club Vejvanovice: Turnaj v šipkách a Československá zábava
Sobota 7. února patří ve V Clubu Vejvanovice od 11h Turnaji v šipkách, ve 21.00 startuje ČESKOSLOVENSKÁ ZÁBAVA, tedy ty nejvěší pecky české i slovenské po celou noc.

Baraka bar Chrudim: Československá párty
Každý pátek a sobotu od 21:30h se v Baraka baru v Chrudimi pořádají hudební párty. Velký taneční parket, pódium pro kapely a tanečnice, nová zvuková aparatura, disco osvětlení, laserová show, velkoplošná projekce. V sobotu 7. února proběhne Československá párty s DJ LP.

Total Inferno Chrudim: Sobotní Discohrátky
Je tu sobota a s ní Discohrátky aneb discotéka trochu jinak s DJ Jirkou Malinským, který Vás jako vždy provede největšími hity let 80. a 90., ale i hity současné taneční scény a to jak zahraničními, tak z české produkce.

Pitch Club Chrudim: Pitch a quest
Po senzačním adventním elektronickém karnevalu se do Pitche vrací Wattox sound system! Svižná elektronická vás na začátku února pořádně posilní před blížící se jarní únavou!;o) DJs: Despect, Slam, Sud, Alu, Bango. Vstup: 80 Kč. Začátek: 21:00.

Café Bar 141 Chrudim: Techhouse, new wave
Breakbeatoví milovníci se v sobotu 7. února v Café Baru 141 mohou těšit na Dj's Dino Velvet, Jancl Karbous, Přímotop 29.

Česká stodola Heřmanův Městec: Taneční zábava
V sobotu bude hospoda Česká stodola Heřmanův Městec patřit taneční zábavě. K tanci a poslechu hraje kapela "Mokrý banditi".

Koná se u vás taneční zábava?
Pořádáte pravidelné diskotéky?
Rádi byste, aby se objevily na stránkách
Chrudimského deníku?
Neváhejte a pošlete nám svůj tip.
Info o vaší akci nebo program posílejte
na pavla.mrazkova@denik.cz