KLUBY A DISKOTÉKY

V Club Vejvanovice

Pátek 7. listopadu – 1.ČESKOSLOVENSKÁ PARTY
Večerem Vás provede Dj O2 a jeho hosté, speciální soutěže, hromada cen a super atmosféra. České a slovenské hity od 80. let po součastnost.

Sobota 8. listopadu – BANANA DELUXE PARTY
Večerem Vás provede Dj Mike a jeho hosté, noc ve znamení banánů, sladkých koktejlů a bezva soutěží o zajímavé ceny.

Baraka bar Chrudim

Do Baraka baru v Hotelu Bohemia v Chrudimi můžete v pátek vyrazit na akci Rychlý prachy. Během večera bude rozdáno 5 tisic korun! V sobotu je potom připravena MixMusic party. Akce začínají vždy ve 21:30, do 21 hodin je vstup zdarma.

Klub Sklep Hlinsko

Pátek bude ve Sklepě patřit Berentzen párty se Zdeňkem Vranovským. V sobotu se můžete těšit na Homeless party, hraje DJ Ronny. Startuje se vždy ve 20 hodin!

Disco Řestoky

Pohostinství Řestoky připravilo na sobotu tradiční Discotéku. Hraje Dj Pietro.

Klub Pitch v Chrudimi

Pitch a hard je název akce pro milovníky tvrdší hudby, která startuje v nově otevřeném chrudimském klubu Pitch v pátek 7.listopadu 2008. Začátek se ponese ve stylu mystic metalu od kapely Root, kterým šéfuje démon Jiří „Big Boss“ Valter. Jako předkapely uvidíte formace Masturbace a Pavilon 9. Začíná se ve 21:00.

Total Inferno Chrudim

PEKELNÁ NOC PALL MALL se chystá v Total Infernu v Chrudimi na pátek 7. 11.
Neskutečné množství MP3 přehrávačů, hostesky a příval té nejlepší taneční muziky od Dj Lukáše Malého, Vás dokonale dostane do varu a naladí super náladu. Tak neváhejte a MP3 je Váš.

O den později se můžete tešit na večer s DJem Láďou Frkem. Zabere sice hodně místa, ovšem neskazí žádnou srandu - rozměrově jeden z nevětších DJ u nás Láďa Frk Vám naservíruje pecky a fláky všeho možného i nemožného ze světové i domácí produkce a jako vždy má pro Vás nachystanou nějakou tu nemožnou soutěž o super ceny.

TANEČNÍ ZÁBAVY

Posvícenská zábava ve Slatiňanech

Oddíl kopané SK Spartak Slatiňany pořádá v sobotu 8.11.2008 od 20.00 hod. ve slatiňanské sokolovně tradiční „Posvícenskou taneční zábavu“. O hudbu k tanci i poslechu se postará skupina KROKUS. Předprodej vstupenek probíhá v Trafice KVĚT.

Taneční zábava ve Vojtěchově

Taneční zábava je připravena nejen pro všechny milovníky country na 8.11.2008 od 20 hodin v kulturním domě ve Vojtěchově. Zahraje skupina Šmehydlo z Chrasti.

Tayneční zábava v KD Bylany

Taneční zábava v Kulturním domě tentokrát pod taktovkou oblíbené bigbeatové kapely III. cenová.

Koná se u vás taneční zábava?
Pořádáte pravidelné diskotéky?
Rádi byste, aby se objevili na stránkách Chrudimského deníku?
Neváhejte a pošlete nám svůj tip.
Info o vaší akci nebo program posílejte na pavla.mrazkova@denik.cz.