Na nedělní večerbylo naplánováno promítání rodinného dobrodružného filmu Maharal - tajemství talismanu, jehož děj se točí kolem hledání záhadného pokladu zdob Rudolfa II. a kolem tajemného talismanu, jenž by měl kpokladu otevřít cestu.

Vpondělí mohou zájemci zhlédnout filmovou komedii Marie Poledňákové Jak se krotí krokodýli, která je žánrově spadá do kategorie rodinné komedie a jejím mottem je heslo, že nikdo nechce zůstat sám.

Vúterý 14. srpna bude promítána hořká komedie Davida Ondříčka Grandhotel. Jedná se o příběh odehrávající se vhotelu na vrcholu Ještědu. Postavy zde řeší své osobní problémy, každý svým specifickým způsobem.

Posledním filmem, který se představí na plátně letního kina 15. srpna, bude drama Pravidla lži. Film je natočen podle skutečných osudů. Děj se odehrává na šumavském statku, kde se uzavřená skupina lidí snaží zbavit závislosti na tvrdých drogách. Jejich setkání a vzpomínky na minulost však vyvolají řadu konfliktů. Do hlavních rolí jsou obsazeni Klára Issová, Jiří Langmajer a Jan Budař.