Milí kamarádi a příznivci Klíčku a Klíčenek! Věřte, nevěřte, už nám bude 25 let. Celé čtvrtstoletí se u nás ve školce zpívá a zpívá, našimi pěveckými soubory už prošly stovky dětí. Věříme, že radost, kterou z nich a ze společného muzicírování máme, rozdáváme i Vám.

Zveme Vás srdečně, abyste s námi oslavili 25. narozeniny v úterý 13. května v 18 hodin v chrudimském Divadle Karla Pippicha.

Na co se můžete těšit: Klíček předvede veselé pásmo „Kateřina“, vystoupí pěvecký kroužek DSP Slatiňany, jehož vedoucí Danielka Fardová je rovněž bývalou členkou Klíčku, kroužek aerobiku MŠ Sv. Čecha si připravil cvičení na lidové písničky, pohybové překvapení chystají i Klíčenky se Zuzkou Rýdlovou, uvidíte program „Příteli, chvátej, SOS“, inspirovaný evropským projektem Bezpečná cesta, Klíčenky budou mít premiéru nového programu „Kdo si zpívá, má do ráje blíž“.

Těšíme se na hosty, bývalé zpěváčky a dnes zdatné hudebníky - PhDr. Radku Melicherovou, Míšu Schinagelovou, Soňu Moučkovou a další. Přijďte s námi sfouknout 25 svíček na narozeninovém dortu, přijďte si dobít baterky s našimi báječnými dětmi. Pořadatelem koncertu je Sdružení rodičů při MŠ Sv. Čecha ve spolupráci s OS ČČK Chrudim, akce se koná za podpory Města Chrudimě. Výtěžek ze vstupného věnujeme na vybavení oddělení ARO chrudimské nemocnice.

Iva Malinová, vedoucí sboru Klíček a Klíčenky, Chrudim