Milé maminky,
neseme Vám kytičku,
k tomu lásku v srdíčku.
Rádi Vás máme,
radost Vám dáme.
Kytici z tónů
svážeme k tomu.

Maminka, to je slovo, které v sobě ukrývá něhu, porozumění a lásku… Nespočet vlastností a milých přívlastků patří k tomuto slovu. Maminky byly, jsou a vždycky budou stejné – obětavé, laskavé, milující.. Spoléháme na ně od prvního dne početí. První úsměvy patří maminkám, první krůčky obvykle míří do maminčiny náruče. Mateřská láska by měla být první láskou, kterou poznává každý člověk.

Maminka je také vždycky první, na koho si vzpomeneme v nesnázích. Někdy se však těžko hledají slova, jak jí říci, co k ní cítíme. Přitom k vyjádření vděčnosti stačí tak málo - obyčejné slůvko DĚKUJI.

Den, kdy můžeme našim maminkám poděkovat, je neděle 9. května v 15 hodin odpoledne, kdy společně s posluchači Základní umělecké školy v Hlinsku oslavíme svátek Dne matek.

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku pořádá koncert, který děti věnují svým maminkám a babičkám. I to je jedna z možností, jak jim vyjádřit svoji vděčnost. Srdečně Vás všechny zveme k zážitku, při kterém se může i slza radosti v oku zalesknout… Ať tento svátek je něčím výjimečný a takových radostných a výjimečných dnů ať je v životě každé maminky co nejvíce.

Milé maminky a babičky, DĚKUJEME VÁM.

Za kolektiv Centra Jana XXIII. v Hlinsku všem maminkám radost a rodinnou pohodu přejí

Lída Pavlišová a Anna Zelenková