Na konci listopadu se veřejnosti otevřou dveře nového Multifunkčního centra v Hlinsku. Prvním koncertem, který oficiálně zahájí činnost Centra, bude vystoupení Věry Špinarové se skupinou Adama Pavlíka.

„Vystoupení bylo plánováno na 25. listopadu. Aby měli zájemci o vstupenky dost času zajistit si lístky dopředu, zahájili jsme předprodej přesně s měsíčním předstihem. „ říká vedoucí kulturního klubu Hlinečan Kateřina Dibelková.

Zaměstnanci hlineckého informačního centra, kam byl předprodej umístěn, se ale hned v den jeho zahájení pořádně zapotili, jelikož na ně čekala dlouhá fronta zájemců o vstupenky a fanoušků Věry Špinarové. Po dvou hodinách již nebylo co prodávat a v íčku nezůstal ani lístek. „Všem zájemcům, na něž se nedostalo, se velmi omlouváme, ale na druhou stranu musím říci, že nás takový zájem nejen překvapil, ale zároveň velice těší.” dodává Kateřina Dibelková.

Další z koncertů, který se v hlineckém multifunkčním centru chystá, bude předvánoční Čechomor. Ten ale již nebude výhradně na sezení, proto bude lístků větší dostatek.

(ps)