Letní kino Konopáč

Od 15.8. promítá letní kino již od 20.30 hod.!

Kung Fu Panda 2
15.8.2011 20:30
Dvojnásobně pandastické. Nejlínější tvor pod sluncem se spolu s Pěti postrachy - Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Opičákem a Zmijí - vydává na další nelehkou misi. Americká animovaná komedie, český dabing.

Pan Popper a jeho tučňáci
17.8.2011 20:30
Úspěšnému realitnímu makléři obrátí život naruby jeden dost neobvyklý dárek. Jim Carrey v americké rodinné komedii plné gagů a tučňáků. Český dabing.

Králova řeč
19.8.2011 20:30
Vystrašená země potřebuje pravého vůdce. Vystrašený člověk potřebuje pravého přítele. Historické drama inspirované skutečným příběhem krále Jiřího VI. oceněné 4 Oscary. Britský film s českými titulky.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
20.8.2011 20:30
Johnny Depp v nejnovějším dobrodružství kapitána Jacka Sparrowa plném akce a humoru. Širokoúhlý dobrodružný film USA, český dabing..

Kino Mír Heřmanův Městec

Princ a pruďas
16.8.2011 19:30
Čáry. Máry. Fuck. James Franco, Danny McBride a Natalie Portman v dobrodružné fantasy komedii USA. České titulky. Zvuk Dolby Stereo SR. =Předprodej a rezervace vstupenek také v informačním centru.

Od 17.8. do 6.9. městské kino nepromítá -
V srpnu dojde v městském kině k montáži nové digitální promítací techniky dle DCI standardu. Diváci se mohou těšit na ještě lepší obraz a digitální prostorový zvuk, uvádění nových filmů hned po premiéře nebo brzo po ní a možnost promítat filmy také ve 3D verzi.

Letní kino na plovárně Chrudim

Voda pro slony
17.8.2011 21:00
Film USA. Výpravná romance z cirkusového prostředí 30.let minulého století o zakázané lásce, která se zrodí na magickém místě plném dobrodružství. Hrají: Reese Witherspoon, Robert Pattinson, Christoph Waltz aj. Režie: Francis Lawrence.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
18.8.2011 21:00
Tady všechno končí! Poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. Nikdy nebylo v sázce tolik, jako nyní. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset postoupit oběť největší, když se blíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem.

Medvídek Pú
19.8.2011 21:00
Ve filmu se podíváme do Stokorcového lesa, kde žije Medvídek Pú a jeho přátelé – Tygr, Prasátko, Klokanice, Klokánek, Králíček, Sova, Ijáček a další. Ve Stokorcovém lese začíná den jako každý jiný. Pú se probouzí velice hladový a nemá doma žádný med. Takže se vydává ho sehnat, ale jeho pouť posléze nabere zcela jiný směr. Velice záhy se totiž všichni v napínavém dobrodružství snaží zachránit Kryštůfka Robina před zdánlivým nebezpečím. Jak se ukazuje, medvěd, který původně toužil jen po trošce medíku, má před sebou náročný den.

Westernstory
20.8.2011 21:00
Střelená komedie nabitá létem, díky níž se do českého filmu vrací oblíbený žánr westernu a romatika divokého západu. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném salonu a dokonce ani legendární Vinnetou a Old Shatterhand nechybí. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho kovboj a hlavní frajer WestenStory má téměř celý film obě ruce v gypsu.

Kino Horní Bradlo

Rychle a zběsile 5
20. 7. 2011 18:00
Nohou zašlapávají pedál plynu do podlahy, jednou rukou řídí a v té druhé třímají zbraň nebo aspoň ukazují vztyčený prostředník. Jsou prostě rychlí a zběsilí. Už popáté. Pod vedením režiséra Justina Lina, jenž si vydobyl ostruhy na předchozích dvou dílech slavné akčně závodní série, se potkávají všichni staří známí - Paul Walker, Vin Diesel a Jordana Brewster - které tentokrát doplňuje i akční hvězda první velikosti Dwayne Johnson.

Letní kino Proseč

(v areálu základní školy)

Kajínek
22.8. 2011 21.30
Kriminální thriller inspirovaný příběhem Jiřího Kajínka, který je považován za prvního nájemného vraha v České republice. Díky svému útěku z vězeňské pevnosti Mírov se z něj stala legenda a také nejhledanější člověk v Evropě. Pět týdnů, kdy unikal policii, je dodnes zahaleno tajemstvím. Filmový Kajínek je silným příběhem nejznámějšího vězně u nás, příběhem dvojnásobné vraždy, příběhem obhájkyně hledající nové důkazy, příběhem podsvětí a jeho prorůstání do státní správy i příběhem manipulace. Je Jiří Kajínek obětí konspirace nebo chladnokrevný zabiják?

Temný rytíř
24.8. 2011 21.30 hod.
Pokračování filmu Batman začíná Temný rytíř znovu spojilo režiséra Christophera Nolana a hvězdu Christiana Balea, který si zopakoval roli Batmana/BruceWayna v nekončícím boji se zločinem. S pomocí poručíka Jima Gordona a návladního Harveyho Denta Batman vyráží do ulic Gothamu, aby vymýtil organizovaný zločin jednou provždy. Brzy se však všichni stávají lovnou zvěří v šílené hře zločineckého génia Jokera, který rouzpoutá v Gothamu skutečnou anarchii a dotlačí Batmana blízko k překročení tenké hranice mezi hrdinou a zloduchem. Heath Ledger za roli Jokera dostal posmrtně Zlatý Glóbus i nejvyšší herecké ocenění Oscar. Film byl nominovaný na 8 Oscarů.

Habermannův mlýn
26.8. 2011 21.30 hod.
Legendární režisér Juraj Herz se rozhodl otevřít jednu z nejkontroverznějších kapitol českých dějin, poválečný odsun Němců, při němž se spravedlivý hněv často mísil s těmi nejnižšími pudy a spolu vytvářely nesmazatelnou krvavou stopu. Jednou z obětí dějin psaných vítězi měl být i německý průmyslník Habermann, který žil s rodinou na severní Moravě. Okolnosti jeho konce zůstávají dodnes nejasné. Filmový příběh se jeho životním osudem pouze volně inspiroval, ale paradoxy nejšílenějších let dvacátého století prezentuje hrůzně dokonale.

Kino Trhová Kamenice

V peřině
19. 8. 2011 19:00
Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F. A. Brabce.

Lidice
26. 8. 2011 19:00
Příběh Lidic je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní náhodou připletli do cesty „dějinám“. Režie: P. Nikolaev Hrají: Z. Bydžovská, Z. Fialová, R. Luknár