Kino Mír Heřmanův Městec

Ratatouille (DVD) SO 3.5. 17.15
Animovaná rodinná komedie o kryse, která se touží stát vyhlášeným kuchařem. Širokoúhlý film USA. Český dabing.
Angelika - muzikál (DVD) SO 3.5. 19.30
Klasický příběh krásné Angeliky ožívá v českém muzikálu roku. Záznam nového českého muzikálu divadla Broadway. V hl. rolích Monika Absolonová a Josef Vojtek. Videoprojekce
Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (DVD) ÚT 6.5. 19.30
Další pokračování svérázné a provokující teenagerovské komedie. Americký film, český dabing

Městské kino Chrudim

Ratatouille SO 3.5. 18.00 a 20.00, NE 4.5. 18.00
Americká komedie pro skutečné fajnšmekry, animovaný rodinný film, český dabing, mládeži přístupný.
Interview podle van Gogha ČT 9.5. 20.00, PÁ 9.5. 18.00
Příběh rozhovoru novináře Pierra a televizní herečky Katji, který se podivně „zvrtne“ se odehrává během jedné noci v Katjině bytě. V průběhu jejich dramatického rozhovoru vystupují na povrch lež a pokrytectví obou profesí.

Panoramatické kino Hlinsko

Michael Clayton ÚT 6.5. 20.00, ST 7.5. 17.30
Pravda se dá přizpůsobit. Michael Clayton je „vyjednavačem“ jedné z největších právnických firem v New Yorku. Tento bývalý státní zástupce má na starosti tu nejšpinavější práci ve firmě Kenne, Bach & Ledeen. Je připoutaný navždy?

Kino Proseč u Skutče

Sweeny Todd: Ďábelský holič z Fleet Street NE 4.5. 19.00
Nespravedlivě odsouzenému Benjaminu Barkerovi se podaří uniknout do Londýna, kde začne provozovat svou starou živnost - holičství. Když se na scéně objeví konkurenční holič, okázalý Ital Pirelli, rozhodne se zprovodit jej jedním řezem břitvy ze světa. Zpočátku sice netuší, jak se zbavit těla, ale tento problém záhy vyřeší jistá paní Lovettová. Její obchod s masovými bochánky upadá a proto začne bochánky plnit lidským masem. Masové bochánky paní Lovettové se záhy stanou londýnskou senzací…

HD kino Skuteč

(Ne)šťastně až na věky PÁ 9.5. 16.00
pohádkovém světě vládl Čaroděj a chránil vyváženost mezi dobrem a zlem. Konečně jednou jel na zaslouženou dovolenou a zanechal pohádkový svět v rukou svých dvou asistentů. Popelka sní o svém pohádkovém princi a její přítel Rick jí zařídí pozvání na královský ples, kde se má stát jejím vysněným princem z pohádky. Vše se však odehraje jinak než si přála. Její macecha Frieda se pokusí převzít kontrolu v pohádkovém světě pomocí zla. Popelka však bude bojovat.