Oficiální začátek akce jev sobotu ve 13hodin.Zhruba o hodinu pozdějibymělanásledovat společná spanilá jízda. "Celý houf motorek povedu na svém modrém miláčkovi, který bude mít na zadku připevněnou vlajku klubu," říká Petr Ross Čihák. "Měli bychom projíždět Ždírcem nad Doubravou a dál směrem na Žďar nad Sázavou. První zastávka budeu škrdlovické benzínky, kde se bude tankovat. Potom se pojedena Žďár, Nové Město, Šněžné, Mílovi, kdebude bude druhá občerstvující zastávka.Dále se pojede přes Svratku, Kameničky, Hlinsko a zpět doStanu. Návrat plánujeme přibližněna 17.hodinu," doplňuje Ross.Celková délka jeasi 80 km. Pojede se maximální rychlostí 80až 90 km/h mimo obec a v obci 40až 50 km/h.

Po příjezdu bude mít každý z účastníků, kdo byl se svou motorkou na projížďce, možnost dát si zadarmozabíjačkovou polévku s cibulí a chlebem.Kolem 18. hodiny bude první soutěž o ceny. Od 19 hodinzačne hrát hlinecká kapela SAXER. "V 19:45 by měly následovat další soutěže. Na 22.15 hodinplánujeme Karaoke, kdy dva členové našeho klubu budou skládat přijímací zkoušku. Budou zpívat s kapelou na pódiu písničku LÁĎA od skupiny Kabát. Snad se nezaleknou diváků a odváží se vystoupit," říká Ross.

O půl jedenácté večerse odehraje poslední soutěž apůl hodiny po půlnocibude striptýz. Jde o překvapení,nepůjde prý o běžný akt, který je znám z jiných akcí.

"V 10 hodin v neděliby se měl vyklízet areál - zahrada kulturního domu a odjíždět pryč," doplňuje Ross.