V průběhu měsíce října proběhlo několikadenní stěhování Městského kulturního klubu Hlinečan z budovy v Husově ulici a z Orlovny do administrativní části Multifunkčního centra.

Od listopadu nás proto najdete na této „nové adrese”. Telefonní a e-mailové kontakty by měly zůstat beze změn.

Jak jsme již psali, s Orlovnou se v tomto roce ještě definitivně neloučíme. Do konce letošního roku zde budou probíhat pravidelné lekce Kurzu tance a společenské výchovy. Pokud nepatříte mezi příznivce společenského tance, můžete se s působením MKK Hlinečan v Orlovně rozloučit i při jiné příležitosti. Například v úterý 8. listopadu hudebně zábavným pořadem Zdeňka Izera se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou - Ze dvou se to lépe táhne. Vstupenky je ještě možné zakoupit v předprodeji v Informačním centru. Od 19. do 22. listopadu bude možné v Orlovně navštívit výstavu včelařských výrobků a medových produktů s názvem Hlinecké medové dny.

Součástí otevření Multifunkčního centra bude již avizovaný Den otevřených dveří. Ve čtvrtek 24. listopadu počínaje 12. hodinou se může naprosto kdokoli přijít podívat, jak že to v tom hojně diskutovaném Multifunkčním centru vlastně vypadá. S jak velkým zájmem ze strany návštěvníků se můžeme setkat, není možné dopředu odhadnout. Abychom předešli případným zmatkům, rozhodli jsme se rozdělit návštěvy do celkových prohlídek, které budou začínat vždy v každou celou hodinu a potrvají podle zájmu veřejnosti do podvečerních hodin. Pokud máte zájem, navštivte nás tedy nejlépe vždy před celou hodinou, abyste se vyhnuli dlouhému čekání. Přijďte, těšíme se na Vás.

Na vaší návštěvu čekají i nové oficiální webové stránky www.mfc-hlinsko.cz. Technické problémy, které komplikovaly práce na jejich vzniku, způsobily jejich opožděné spuštění, za což se velice omlouváme. Ale v současné době již na stránkách naleznete všechny základní informace. Jejich obsah navíc průběžně doplňujeme, abyste se zde mohli setkat i s těmi nejpodrobnějšími informacemi se života Multifunkčního centra.

MKK Hlinečan
Adámkova 341
Telefon: 469 311 101, 731 151 774