Pardubické Tipsport arena bude 
od čtvrtka do pátku plná policistů. Hostí totiž mistrovství České republiky Unitop v ledním hokeji.
Unitop je Unie tělovýchovných organizací Policie České republiky. V turnaji budou mezi sebou soupeřit ti nejlepší hokejisté z jednotlivých policejních krajských ředitelství.

POČÁTEK MISTROVSTVÍ JE V PARDUBICÍCH

„Historicky první ročník mistrovství se konal právě zde, v Pardubicích, a to 
v roce 2003. Tehdy soutěžilo deset týmů a policisté z východních Čech se umístili na nejvyšší příčce," uvádí policejní mluvčí Markéta Janovská.

Historická tradice, že policisté pardubického a královéhradeckého ředitelství tvoří jeden „východočeský" tým, se drží od počátku soutěže.
Nejinak tomu bude také 
v tomto ročníku, který nese pořadové číslo čtrnáct.

Příznivci domácího týmu mohou očekávat i zajímavé výsledky. Východočeši mají velmi dobrou bilanci.
Ze třinácti ročníků byli šestkrát první, dvakrát druzí a dvakrát třetí.

PŘIJĎTE NA HOKEJ, VSTUP JE ZDARMA!

Podpora domácích i dalších týmu je třeba. „Proto, pokud si najdete během dne čas, přijďte se na zápasy podívat! Určitě bude na co a vstupné je zcela zdarma," zve diváky Markéta Janovská.

BUDE I ALL STAR
S OSOBNOSTMI

„Kromě zápasů, které se budou konat celý čtvrtek a páteční dopoledne, připravujeme na páteční třináctou hodinu zápas osobností, kde se objeví opravdu zvučná jména jak z hokejového světa, tak z nejvyššího vedení policie," láká hokejové příznivce Jan Švejdar, ředitel Krajského ředitelství policie Pardubického kraje a též jeden z odvážných hráčů, který nastoupí za domácí tým.

Sledujte proto Pardubický deník i v dalších dnech a dozvíte se více!