Do běžného klapotu klávesnic v redakci Chrudimského deníku se ve středu přidala jedna nová. To předseda SPOZ Zdeněk Štengl odpovídal na celou řadu dotazů od čtenářů v on-line rozhovoru. „Zaujaly mě především otázky, které se týkaly Hlinecka, Pardubického kraje, zaměstnanosti a podobně. Ty mi přišly nejzajímavější a pro mě důležité," uvedl lídr pardubické kandidátky krátce po dopsání poslední odpovědi.

„V této době odpovídám na mnoho dotazů od novinářů i občanů, a to prostřednictvím telefonátů i osobních setkání, které mi přijdou intimnější. Tento on-line rozhovor byl poslední z těch velkých, byla to taková třešnička na dortu. Bylo to pro mě zajímavé, protože osobně Deník čtu. Je to pro mě médium, které se v rámci kraje dostává k mnoha občanům a liší se od jiných nyní již pouze firemních novin," dodal Zdeněk Štengl.

Rozhovor přineseme v pátečním vydání.

Mgr., Bc. Zdeněk Štengl, předseda Strany práv občanů – zemanovci, vede kandidátku v Pardubickém kraji. Přes dvacet let pracoval u kriminální policie v Chrudimi, podnikal jako ekonomický a bezpečnostní konzultant. V krajských volbách 2012 byl zvolen do Zastupitelstva Pardubického kraje.

Jednotlivé otázky a odpovědi najdete ZDE (klikněte)