Všech čtrnáct regionálních vítězů má šanci dosáhnout na stupínek nejvyšší. Nejdříve však musí projít soubojem, ve kterém rozhoduje veřejnost prostřednictvím SMS hlasování! Je jen na vás, zda se o titul nejlepšího živnostníka utká řemeslník, šperkař, kolář, projektant, interiérová designérka či jiné inspirativní povolání.

Pardubicko reprezentuje interiérová designérka Hana Matějková. Jak uvádějí organizátoři soutěže, podnikání Hany Matějkové je velmi mladé, ale vášeň a láska k její práci jí rozhodně nechybí. Věnuje se interiérovému designu, ale zajímá ji víc než jen barva tapet. Svým zákazníkům dokáže poradit při návrhu dětského pokojíčku i při realizaci kancelářských objektů a developerských projektů.

„Nejvíc mě baví industriální styl a řešení malých prostor, kde záleží na každém centimetru. Interiérům a jejich zařizování se věnuji odmalička, svou první knihu o bytovém designu jsem dostala ve 13 letech a od té doby se neustále vzdělávám, čtu, absolvuji kurzy, jezdím na výstavy a školení," říká o sobě Hana Matějková. Další podrobnosti o celostátní soutěži a informace o hlasování je možné najít na: www.zivnostnikroku.cz