Toho obžaloba společně s rodiči a účetní soukromé firmy, ve které otec pracoval, viní z podílu na podvodech a zpronevěře zhruba 27 milionů korun. Státní zástupkyně Eva Jirásková pro obžalované ve své závěrečné řeči všem navrhla tresty od pěti do 7,5 let vězení a také povinnost nahradit způsobenou škodu.
„Rodiče o hráčství syna věděli, poskytli mu nejdříve veškeré rodinné úspory, následně peníze z půjček. Žádost o peníze byla pro rodiče rozkazem,“ řekla Jirásková. Rodiče uvěřili synovým báchorkám, že potřebuje peníze na poplatky spojené s obrovským dědictvím ze Španělska.

Od srpna 2008 do ledna 2010 tak vylákali více než 20 milionů korun od účetní firmy, které tvrdili, že peníze vrátí po vyřízení dědictví. Nejpíš přitom museli vědět, že peníze nebudou schopni vrátit a od podzimu 2009 věděli, že žádné dědictví neexistuje.

Marek Stříteský, který peníze utratil v hernách, kasinech a nočních podnicích, kam zval i své kamarády, u soudu již dříve řekl, že peníze potřeboval na hraní na automatech. „Je mi to líto, ale nešlo tomu odolat. Nejvíc se omlouvám rodičům,“ uvedl u soudu.