Obětí lupiče se stala žena za přepážkou. Mladík ve věku 20 až 25 let světlých vlasů ji brutálním způsobem napadl. Srazil ji na zem, kopal do ní. Všude po místnosti byly krevní sraženiny. Když utekl, žena si z posledních sil došla pro pomoc k sousedce. Záchranka ji poté odvezla do pardubické nemocnice.

Místo přepadení uzavřeli policisté, kteří do uzávěrky našeho listu zaznamenávali veškeré stopy loupeže. Nebylo v tu chvíli ani známo, kolik peněz surovec z medlešické pošty odnesl. Až během pátečního dopoledne bylo upřesněno, že si lupič odnesl z pobočky 150 tisíc korun.

Policisté vyslýchali především sousedy, kteří by mohli být důležitými svědky tohoto brutálního činu a díky jejich výpovědím by mohl být lupič rychle dopaden. Jak se muži zákona shodují, útok na poštovní úřednici byl vskutku veden s velkou surovostí.

Policisté po pachateli intenzivně pátrají a ve střehu jsou i policisté na Pardubicku. "Naše hlídky byly o případu informovány a dostaly popis možného pachatele," potvrdila tisková mluvčí pardubické policie Markéta Janovská.