Hlídka muže z Chrudimi nalezla, po vozovce sice nechodil, ale načapala jej, jak kope do odpadkového koše, za což mu uložila pokutu.

O půl jedenácté strážci pořádku odjeli vyřešit případ fyzického napadení v Husově ulici ve Slatiňanech. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že došlo k roztržce mezi rodinnými příslušníky – tchyní a snachou. „Obě strany byly na místě poučeny, že se v tomto případě jedná o návrhový přestupek a jak mají případně dále postupovat," poznamenává chrudimský vrchní strážník Lukáš Dvořák.

Patnáct minut po deváté hodině ráno přijali strážníci oznámení o vozidle parkujícím na chodníku v Koželužské ulici. Jak oznamovatel uvedl, vozidlo stálo v bezprostřední blízkosti jeho nemovitosti, na které měly v průběhu několika hodin započít stavební práce, a měl obavu, aby vozidlo nepoškodil. Strážník zjistil majitelku uvedeného vozidla, tu se však na místě nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Na vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče vozidla a ještě několikrát se ženu pokusil kontaktovat. Marně. Při opětovné kontrole místa bylo zjištěno, že vozidlo před započetím stavebních prací z místa odjelo.