Mnohdy riskantní jízda na hraně předpisů různých rozvozců pizzy a dalších jídel je častým důvodem stížností mnoha řidičů. V Bohdanči pak jeden takový řidič začal poslíčka za jeho dopravní přestupek i trestat. V pátek 3. srpna kolem třetí hodiny odpoledne předjel řidič fordu rozvážkovou felicii, zastavit a rázným krokem zamířit k řidiči.

"Už z postoje a chůze bylo zřejmé, že ho něco rozčílilo. Následovala údajně slova plná vulgarity, urážek a vyhrožování, měl se dokonce snažit dostat do vozu, ten byl ale včas uzamčený. Otevřeným oknem došlo i k plivnutí na vyděšeného řidiče, který nejspíš netušil, proč si takovou „banalitou“ takovou agresi zasloužil. Když už se rozčílený muž nedostal k němu, měl kopnout do dveří automobilu, ve kterých zůstala promáčklina," popsala mluvčí pardubické policie Eva Maturová.

V pořádku tento čin samozřejmě není. Policisté v Bohdanči jej řeší jako podezření z trestného činu poškození cizí věci i případného výtržnictví. Zatímco poslíčka čeká vyřízení dopravního přestupku, hledaného řidiče osobního vozu vysvětlení dvou trestných činů. Škoda na autě byla vyčíslena na deset tisíc korun.

Tento "certifikát" s údajnou sbírkou na hluchoněmé a jinak postižené ukazoval cizinec ve snaze dodat svému podvodu na věrohodnosti.
Falešná sbírka pro neslyšíci. Podvodníci „útočí“ zejména na parkovišti