Dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc. Hledají svědky níže uvedených nehod, kteří by mohli podat jakékoliv informace a pomoci tak najít viníky dopravních nehod. Volat mohou na telefon 974 572 251 nebo na linku 158.

Mohou se i osobně dostavit na skupinu dopravních nehod v Chrudimi.

Dne 11.11.2009 v 17:20 v obci Kočí před domem čp. 100 nezjištěný řidič neznámého vozidla poškodil zpětné zrcátko u vozidla Škoda Fabia, které stálo u okraje komunikace. Škoda činí 1.000 Kč.

Dne 11.11.2009 v 6:50 mezi obcemi Slatiňany a Nasavrky nezjištěný řidič nákladního vozidla předjížděl v době, kdy se nemohl bezpečně zařadit před předjížděné vozidlo. Ohrozil tím protijedoucího řidiče vozidla Škoda Octavia. Řidič octavie se svým vozidlem vyjel na pravou stranu mimo komunikaci na travnatý příkop. Dále řidič nákladního vozu ohrozil dalšího protijedoucího řidiče ve vozidle Peugeot Boxer. Do tohoto vozidla narazil levou přední částí automobilu a tím jej donutil vybočit z původního směru jízdy. Řidič ve vozidle Peugeot vyjel na pravou stranu komunikace, kde čelně narazil do již stojícího vozidla Škoda Octavia. Z místa nehody neznámý řidič ihned ujel. Škoda činí 190.000 Kč.

Podle vyjádření svědků by se mohlo jednat o nákladní vozidlo s návěsem. Barva vozidla bílá nebo světlá s modrými doplňky. Barva plachty šedá. Na vozidle by se měl nacházet nápis „Valatrans“ .