Močící silně opilý bezdomovec, nalezené osobní doklady, to jsou další sobotní výjezdy městské policie. Ta byla kontaktována v podvečer pracovnicí veřejných toalet, které před odchodem z práce nepodařilo vyndat klíč ze zámku. Žena požadovala, aby strážníci odemčené WC občas v noci zkontrolovali, ale nakonec vše odvolala s tím, že se zámek podařilo opravit.

Po 18. hodině oznámila žena na linku 156, že skupinka Romů ve Střeleckém parku pálí oheň a dělá nepořádek. Nebyla to pravda, jak se strážníci přesvědčili. Na zemi nikdo oheň nerozdělal, šlo o přátelské grilování na grilovacím stojanu. Skupina byla poučena ohledně případného úklidu nepořádku.

Poté už hlídka vyjela k místu, kde řidiče jednoho z projíždějících aut zastavila plačící žena se žádostí o přivolání městské policie. Stalo se to u křížení silnic od Třech bubnů, Vlčnova a Kočí .Paní mu sdělila své jméno a údajně se stále snažila dál zastavovat vozidla a skákala do silnice. Strážníci v ní poznali místní bezdomovkyni. Ta řekla, že ji údajně napadl její nynější přítel, na jehož jméno si nemohla vzpomenout. Uvedla, že jí vzal klacky a škrábnul ji. Muž je prý na její chatě, která je v remízku za křižovatkou ve směru na Kočí. Trvala na řešení celé věci a žádala hlídku o doprovod. Jenže objekt se nachází mimo katastr města, a tak bylo nutné přivolat na místo hlídku policie.

Po 22. hodině mělo dojít ke rvačce mládeže v Michalském parku, před druhou hodinou ranní měla v Husově ulici křičet jakási žena, ale po příjezdu bylo ticho, v pět ráno se v jedné z restaurací pohádali čtyři hosté a o půl šesté si mladík ve Sladkovského ulici zvoněním na domovní zvonek chtěl něco vyříkat se svou bývalou přítelkyní. Tím pestrá sobotní služba chrudimských strážníků skončila.