V sobotu v 10.00 hodin nedodržel v Hlinsku na Adámkově třídě bezpečnou vzdálenost za vozidlem značky Rover 21letý šofér Škody Felicie ze Svitav a zezadu do něj narazil. Rover byl nárazem odhozen na další vůz Škoda 100. Naštěstí nebyl nikdo zraněn. Škoda byla vyčíslena celkem na 28 200 Kč. U šoféra felicie byla provedena dechová zkouška, kterou mu byla naměřena hodnota 0,63 promile alkoholu. Podrobil se i odběru krve. Další jízda mu byla zakázána a byl mu zadržen řidičský průkaz.

Mezi Nerozhovicemi a Uherčicemi nepřizpůsobil v pátek rychlost jízdy svým schopnostem 19letý šofér Volkswagenu Golf z Ledče nad Sázavou a v pravotočivé zatáčce dostal smyk, který nezvládl. Následně přejel do protisměru a odsud do příkopu. Zranil přitom lehce svoji 25letou spolujezdkyni, která mohla být po ošetření v nemocnici propuštěna do domácího léčení. Škoda se odhaduje na 10 000 korun.

V sobotu v 15 hodin nedal v Hrochově Týnci přednost v jízdě 28letému řidiči motocyklu Harley Davidson z Kočí neznámý šofér, který chvíli předtím ukradl ve Dvakačovicích neuzamčenou Škodu Felicii s klíčky v zapalování. Vjel do křižovatky a narazil do levého boku motocyklisty. Ten po nárazu upadl a skončil mimo silnici na trávě. Způsobil si přitom těžké poranění nohy. Škoda činí 70 000 Kč.

Již vpátek odpoledne neubrzdil vPalackého ulici vChrudimi vkoloně aut před světelnou křižovatkou svoje vozidlo 37letý šofér BMW 320 zPrahy, když nesledoval situaci vsilničním provozu. Zezadu narazil do Fordu Mondeo Combi, který byl nárazem odsunut na Škodu Fabii, ta zase narazila do wartburgu stojícím před ní. Při této nehodě byli zraněni ve vozidle značky Wartburg dva spolujezdci. Hmotná škoda byla spočítána celkem na 155000 korun.