„Divákům nabídne nejen klasické filmy, ale i trojrozměrné snímky, které mohly být doposud promítány pouze v pražském kině IMAX,“ nechala se slyšet marketingová ředitelka Cinema City Adriana Vrabcová.

„Celková kapacita všech osmi sálů činí 970 míst. V tom největším, sále číslo čtyři, budou moci návštěvníci sledovat filmy v té nejvyšší kvalitě, která je dnes v českých kinech dostupná,“ konstatovala Adriana Vrabcová.

„Trojrozměrné filmy budou promítány jedním ze čtyř digitálních projektorů, které jsou v České republice k dispozici,“ prohlásil provozní ředitel společnosti Cinema City Zohar Rchichev.

„Pardubické multikino v mnohém překonává i naše starší kina v Praze, a to jak pohodlím sedaček, technologií, tak kvalitou promítání,“ podotkl Zohar Rchichev.

„Oproti naší konkurenci (multikino CineStar v prostorách Obchodního centra Grand – pozn. red.) můžeme nabídnout o dva kinosály více. Jsme tedy schopni promítat miminálně o dva snímky více,“ pokračoval provozní ředitel Cinema City.

„Konkurence se nebojíme. Pokusíme se do Pardubic přinést to nejlepší, co máme. Navíc kino je součástí velkého nákupního střediska, které považuji za jedno z nejhezčích ve městě. Mohou sem chodit rodiny s dětmi nakupovat a zároveň se pak pobavit v našem kině. A naší výhodou bude zcela jistě i možnost parkování,“ shrnul Amos Weltsch, člen představenstva společnosti Cinema City.

„Do nového kina jsme investovali hodně peněz. Máme svou cenovou politiku. Ceny podle konkurence rozhodně měnit nebudeme,“ upozornil Amos Weltsch. Vstupné na klasické 2D filmy tak bude 139 korun, na 3D digitální snímky pak 159 korun.
Poleťte na Měsíc!

Pro spuštění prvního digitálního kina D–Cinema v České republice byl vybrán animovaný film Cesta na Měsíc 3D. Návštěvníci budou při vstupu do sálu vybaveni 3D brýlemi. „Film byl vytvořen pro 3D formát, a tak se malí i velcí diváci mohou těšit na nespočet triků, které je nenechají v klidu a skutečně vtáhnou do děje,“ pravila Adriana Vrabcová.