Akci organizuje vedení společnosti společně s odborovou organizací cementárny.

Na úvod přítomné přivítal ředitel závodu Prachovice Michael Suter a přednesl pozdravnou zdravici. Potom se slova ujal předseda odborové organizace Vladimír Ptáček a mimo jiné popřál všem přítomným hodně zdraví a báječnou zábavu.

Jako zpestření kulturního programu bylo vystoupení tanečního páru Robin Hozlár z Třemošnice a Ilona Sedláčková z Klešic. Poté již taneční parket patřil bývalým seniorům společnosti a živá hudba hrála i k poslechu.

„Setkání důchodců pořádá cementárna Prachovice již řadu let. Máme v evidenci přes 400 seniorů, někteří zde odpracovali více než 40 let. Je to takové poděkování bývalým zaměstnancům cementárny, že zde strávili tak dlouhý čas při náročné práci, která nikdy nebyla lehká. Zároveň chceme, aby měli možnost se setkat, vidět, popovídat si a zavzpomínat. K tomu patří také bohaté občerstvení,“ řekl předseda odborové organizace Vladimír Ptáček.

Na 220 bývalých seniorů se báječně bavilo až do pozdního večera. Zavzpomínali si, zatančili a pobavili se. A o to hlavně organizátorům šlo.

Pavel Kalina