SK Kolín – MFK Chrudim 2:2 (1:2). Branky: 5. Stejskal, 62. Michálek – 27. Kesner, 40. Dostálek. MFK: Mrázek – Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek – Jarosz (67. Vácha), Kesner, Vodrážka (88. Drahoš), Vladyka, Dostálek (77. Mastík) – Holub.

Na podzim hosté u chrudimského Vodojemu vyhráli 1:2, přestože domácí měli značnou územní převahu a více šancí. Tentokrát na sebe narazili jako dvě nejlepší mužstva jarní části ČFL (oba získali 21 bodů). Zápas přinesl vyrovnanou dramatickou podívanou, čtyři góly, a proto se musel líbit.

Chrudimákům se nepovedl začátek, když v 5. minutě si brankář Mrázek křikl „mám", jenže míč neměl a centr Stejskala skončil překvapivě v síti – 1:0. Svoji chybu gólman napravil ve 24. minutě, kdy kryl loženku Rozsívala. Za tři minuty už bylo veseleji, když Kesner dopravil odražený míč za záda brankáře Čižinského – 1:1. To Východočechy samozřejmě povzbudilo a na ukazateli skóre se to projevilo ve 40. minutě, kdy se Dostálek trefil přesně k tyči – 1:2.

Druhý poločas byl dramatickým bojem v podání obou soupeřů. Nejprve v 52. minutě domácí Rozsíval nadvakrát spálil snad tisíciprocentní šanci, ale o deset minut později Kolín přesto vyrovnal na 2:2, když Michálek přeloboval bezmocného Mrázka. Vítězný gól se ale nikomu vstřelit nepodařilo. Nejblíže k němu měl v 83. minutě Vladyka.