„Znám bezpočet lidí, co každý den dojíždějí za prací i víc než 100 kilometrů, a zaměstnavatelé jim na cestovné nepřispívají. Natož aby jim poskytli bydlení, a navíc za tak směšnou cenu. Nevidím důvod, proč by politici měli mít výhody. Mají tolik benefitů, které přitom nejsou zaštítěné zodpovědností za jejich práci. Ale co jsme si zvolili, to tam máme,“ přispěla do diskuse v Chrudimském deníku Alena N.

„Já chci také naturální požitek za pár stovek.Také mám malý byt. Výsměch lidem! Je vidět, že ani ČSSD není pro obyčejné lidi - jinak by si museli klást takové podmínky jako máme my,“ píše pod článkem v Hradeckém deníku přispěvatel Honza.

„Něco takového by bylo v západním světě nepřípustné,“ sděluje své zkušenosti čtenář Petr Novotný. „Tam je kultura bydlení vizitkou společenské úrovně. Jestliže postoupíš na žebříčku, je nepsanou povinností zvýšit svůj životní standard. Máš vyšší příjem, musíš mít i dražší byt, ale za své! Bydlet pod hranicí nejnižších cen, to napovídá o tom, že úroveň našich politiků se více blíží Balkánu než civilizaci na západ od Aše.“

„Já jsem politik a kdo je víc? Když jste si mě zvolili, tak si to plaťte. Každý obyčejný člověk si byt pronajme,ale chudák politik na to nemá.....,“ komentoval Pavel Tomeš.