Jedním z nich je odhadem roční kříženec černé barvy, kterého pracovnice pojmenovaly Jim. Ten se po světě toulal mnoho dnů, než se jej podařilo v Kovářově 21. ledna odchytit. „Je to veselý a hravý pesan, který bude rád chodit na delší procházky. Hodí se do bytu i k domku se zahrádkou. Může i do rodiny s dětmi. Moc za něho prosíme, k adopci ihned," říká vedoucí útulku Denisa Škvrňová.

Ve stejný den jako Jim byl nalezený mezi Stolany a Kozojedy také zhruba šestiměsíční kříženec pojmenovaný Diamant. Ten se mezi obcemi ukrýval i s dalším štěnětem Davídkem. Ten však už svoji adoptivní rodinu našel. „Oba byli velmi hladoví, vystresovaní a báli se lidí. Nyní je z Diamanta veselé štěňátko, které se rádo mazlí a je hravé. Hodí se do bytu i na zahrádku. S ostatními psy je snášenlivý, určitě by mu čtyřnohý kamarád v nové rodině udělal radost. K adopci je možný ihned," dodává Denisa Škvrňová.

Pokud vás některý z těchto svěřenců zaujal, více informací můžete získat na telefonních číslech 734 796 370 nebo 734 796 371. Můžete také zvířecí svěřence navštívit přímo v útulku v Sečské ulici, zajít si na zkušební procházku a podobně.