Chrudimsko (12.1.2009 7:29): Teplota od -15 do -9°C; Počasí: oblačno, bez srážek, bezvětří, viditelnost bez omezení; Silnice I. třídy: holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností; Silnice II. a III. třídy: holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností; na inertních okruzích ujetá vrstva sněhu krytá posypem;

Hlinecko (12.1.2009 7:04): Teplota od -12 do -10°C; Počasí: oblačno, bez srážek, slabý vítr, viditelnost bez omezení; Silnice I. třídy: holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností; Silnice II. a III. třídy: ujetá vrstva sněhu krytá posypem, sjízdné se zvýšenou opatrností; V nižších polohách jsou vozovky II. a III. třídy holé a suché - vymrzlé.

Skutečsko (12.1.2009 7:14):
Teplota od -20 do -17°C; Počasí: jasno, bez srážek, slabý vítr, viditelnost bez omezení; Silnice I. třídy: holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností; Silnice II. a III. třídy: holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností; Na inertně udržovaných vozovkách je ujetá vrstva sněhu krytá posypem. Sjízdné se zvýšenou opatrností.

Železné Hory - Třemošnicko (12.1.2009 7:54): Teplota od -10 do -9°C; Počasí: skoro zataženo, bez srážek, slabý vítr, viditelnost bez omezení; Silnice I. třídy: holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností; Silnice II. a III. třídy: holé suché vymrzlé, sjízdné se zvýšenou opatrností; Na inertních okrajích ujetá vrstva sněhu, kryté posypem.