Dorost

LIGA U 19: Jablonec MFK Chrudim 0:0. Utkání bylo celou dobu vyrovnané. Domácí si vytvářeli tlak, který vždy vyústil v nakopávané centry do šestnáctky na své urostlé hráče, ale hostující obrana vše zvládala dobře. Ve 2. poločase si Chrudimští vytvořili i vyložené šance (Pešek), ale bez kýženého vstřelení branky. MFK: Liebelt Řezníček. Valda, Drahoš, D. Veselský Dastych (75. Mrázek), Langr, Andrle (87. Strnad), Žalud (39. Malinský) Kratochvíl (69. Havránek), Pešek (54. Háněl).

Předehrávka: MFK Chrudim Varnsdorf 3:1 (52. Havránek, 76. Žalud, 88. Havránek). První poločas se domácím moc nepovedl, byli pomalí na míči, měli mnoho nepřesných přihrávek a hlavně neúčinně kombinovali. Soupeř je po jejich chybě potrestal vedoucí brankou. Ve II. půli se domácí hráči začali lépe pohybovat bez míče, zlepšila se přesnost přihrávek, a tím soupeře zatlačili do defenzívy. A hlavně využili nabídnuté šance ke skórování. MFK: Liebelt Řezníček, Valda, Drahoš, D. Veselský. Mrázek (57. Žalud), Langr, Dastych (46. Andrle), Malinský (88. Strnad) Havránek, Háněl (46. Pešek).

LIGA U 17: MFK Chrudim Jablonec 1:1 (nehlášeno).

LIGA U 16: MFK Chrudim Jablonec 1:1 (nehlášeno).

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR U 18: Rychnov MFK Chrudim B 2:0. Co byla platná převaha rezervy, když si nevypracovala šance. Soupeř trestal z rychlých protiútoků. MFK: Stehlík J. Veselský, Krystl, V. Dědič, Tlapák Čerimi, Kabrhel, Strnad, Holík J. Dědič, Kratochvíl. Mlynka, Jahoda. Hlinsko Olympia Hradec Králové 1:9. (Kaštánek).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hlinsko B Ústí n. O. 1:2 (D. Pavliš). Třemošnice Polička 4:0 (Jablečník 2, Petr, Kodeš).

I. TŘÍDA: Pardubičky Třemošnice B 2:0, H. Týnec Miřetice 1:1 (Krušina Hladký), Kameničky Chrast 7:0 (Čermák 4, Chmelík 2, Sádovský). Rváčov Sezemice 1:1 (Novák), Stolany H. Městec 0:6 (Jošt 2, Straka, Smutník, Prokop, Svoboda), Slatiňany Řečany 8:0 (Koblasa 4, Čechlovský, Kudrnka, Hromádko, Žatečka), Březová Proseč 3:3 (Mareš, Jeřábek, Menc).

OKRESNÍ PŘEBOR: Holetín Chroustovice nehráno (hosté nepřijeli pro poruchu autobusu), Ronov Bojanov 5:2 (Spěvák 2, Sedlák, Pavlík, Labuť Sotona, Starý), Vítanov Tuněchody 1:5 (Šally Kleprlík 3, Spilka, Jána), Dřenice Ronov 6:0 (Mojdl, Ryba, Starý, Buchar, Kubíček, Žďára ), Svídnice Skuteč 0:7 (Rosůlek 3, Talácko 2, Šafránek, Němec) .

Žactvo

LIGA U 15: MFK Chrudim Čáslav 2:1 (Sršeň, Felkl). První poločas byl soupeř aktivnější a předváděl pěkný výkon. Po změně stran přidali přidali domácí na aktivitě a korunovali to brankou po rychlém protiútoku, po hlavičce stopéra Sršně. Soupeř srovnal po špatné rozehrávce chrudimských obránců. Až v závěru Felkl poslal míč za zadá brankaře a stanovil tak konečné skóre. MFK: Zima Štrasser, Sršeň, Elich (Secký), Karal, Dušek, Pavliš, Tlapák, Stránský, Zavřel (Formáček), Felkl.

LIGA U 14: MFK Chrudim Čáslav 2:1 (Slavík, Kazda). Na rychlý vedoucí gól soupeře domácí odpověděli za dvě minuty a dlouho předváděli hru podle představ realizačního týmu. V závěru úroveň hry poněkud klesla, ale výhra je zasloužená. MFK: D. Kopecký Kazda, Chromý, Kopecký Tomáš, Škeřík (35. Zrůst) Pekař, Vymetal (35. Makar), Kubíček, Pilař Slavík, Kulhavý (40. Dolák).

KRAJSKÝ PŘEBOR: M. Třebová Třemošnice náhradní termín, Č. Třebová Hlinsko 5:0 a 3:3, Luže D. Újezd 2:3 st. a Skuteč D. Újezd 1:5 ml. (Dospěl).

I. TŘÍDA: H. Městec Stolany 4:0 (Svoboda 3, Novák) a 1:3 (Pekař Pavlasová 2, Pavlas), MFK Chrudim C Sezemice 2:2 (Morávek, Vinš), ml. mají náhr. termín 3. 5., Miřetice Prosetín 0:5 (Bohuněk 2, Štorek, Skalický, Veverka) a 0:5 (Marek 2, Cimburek, Tichý, Kašpar) .

OKRESNÍ PŘEBOR starší: Proseč Zaječice 0:1 (Rohlík), Rváčov Vítanov 3:1 (Dubský 2, Tichý Cimburek), H. Týnec Svratouch 1:5 (Jelínek Bureš 3, Kaštánek, Hlavsa), Rosice Nasavrky 1:10 (Dušek Tomek 4, Licek a Hnízdo 3, předehrávka: Svratouch Rosice 10:0 (Bureš 3, Hlavsa a Lédl 2, Kaštánek, Vávra, Jelínek), mladší: Vítanov Kameničky 2:0 (Moravec 2), Dřenice Holetín 3:0 (Vít 2, Hybeš), Slatiňany B Svídnice 0:3 kont., Chroustovice Ronov 6:3 (Pidima 3, Šotola 2, Gábor Piskač 3).