Dv. Králové – Chrudim 3:2

Pro domácí velmi šťastné tři body vystřelil v předposlední minutě Brendl. Hostující celek na Podharti domácí tým herně předčil, i přestože na stoprocentní šance zase jasně zvítězil Dvůr. Skóre zápasu otevřela aktivní Chrudim ve 28. minutě.

Po dvou prodloužených hlavičkách se ve vápně ke gólové střele protlačil Rešetár. Podle hesla „Když nevíš,co s míčem, vystřel!“ se ve 35. minutě zachoval domácí Kilevník a skákavou střelou překvapil Lankaše – 1:1.

Dvě velké příležitosti Dvora v závěru poločasu gól nepřinesly, hostům upřel evidentní penaltu sudí Pospíšil. V síti skončila až po přestávce tečovaná střela Kilevníka – 2:1. Chrudimští se dočkali vyrovnání v 84. minutě po hlavičce Váchy, jenomže export bodů ze Dvora odmítl Brendl.

Fakta – branky: 35. a 55. Kilevník, 89. Brendl – 28. Rešetár, 84. Vácha. Rozhodčí: Pospíšil (Vrdy). ŽK: 2:1. Diváci: 357. Poločas: 1:1. TJ Dvůr Králové: Tomek – Volf, J. Holub, D. Novák, Ježek (83. Blažek) – Kilevník, Míl, Šulc, Řežábek – Brendl, Otradovský (68. Klazar). AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský, Linhart (77. Čechlovský), Rahimič, Klíma – Hauf, M. Holub, Zvára (72. Hýsek), Rešetár – Vladyka, Vácha.

Další zápasy: Hradec B – N. Bydžov 2:0, Převýšov – Týniště 3:0,Holice – Ovčáry 0:1, H. Měcholupy – Tesla 0:0, Živanice – Kunice 2:1, Bohemians 1905 B – Pěnčín–Turnov 1:2, Velim – Kolín 3:2.