V kategorii muži o prvenství bojovalo 41 družstev. Vítězem letošní ročníku s celkovým součtem 146 bodů se stalo družstvo SDH Moravany.

1. místo Moravany 146 bodů

2. místo Morašice 144 bodů

3. místo Zbožnov 122 bodů

Nejrychlejší požární útok letos zaběhl SDH Zbožnov na dráze ve Studnici a rovnou v novém rekordu ligy 14:48s. Nejrychlejším proudařem se stal Jiří Škodný z SDH Morašice za nejlepší sestřik 14:10s.

V kategorii ženy o nejlepší celkové umístění bojovalo 19 týmů. Nejvíce bodů posbíraly ženy ze Zbožnova a staly se tak vítězkami letošního ročníku.

1. místo Zbožnov 66 bodů

2. místo Vinary 61 bodů

3. místo Ostrov 45 bodů

www.hpl3.webnode.cz. To je stránka ligy, kde se můžete podívat na výsledky z jednotlivých závodů a na veškeré informace o hasičské Pernštejn lize.

Nejrychlejší požární útok a také nový rekord ligy 17:63s zaběhly hasičky z SDH Dlouhá Ves a to na dráze ve Stradouni. Nejrychlejší proudařkou letošního ročníku byla oceněna Radka Ludvíková z SDH Dlouhá Ves za čas 17:56s.

Velké poděkování patří partnerům ligy.

Pavel Trunec

Radost z vítězství je převeliká. Pernštejn liga zaznamenala i letos několik rekordů.Radost z vítězství je převeliká. Pernštejn liga zaznamenala i letos několik rekordů.Zdroj: Pavel Trunec