V kavárně Piccolo v centru Balustráda se včera sešly účastnice soutěže Hubněte s Deníkem do jarních šatů. Obdržely ceny a zhodnotily své osmitýdenní snažení.

Protože nastává jaro, zeptali jsme se, zda plánují nákup nových šatů a o kolik se jim zmenšila konfekční velikost. Vítězka Jana Mlatečková musela obnovit polovinu šatníku. „Ano, kupuji si o tři velikosti menší oblečení,“ usmívá se. I ostatní soutěžící se shodují na tom, že už si nevybírají v oděvech určených pro baculky.

Jejich snaha pokračovat ve shazování kil pokračuje i nadále, ženy se cvičení vzdát už nehodlají. „Díky Vlaďce ví me, že se dá postava krásně formovat a upřímně řečeno, pohyb by nám chyběl,“ shodují se účastnice soutěže.

V kavárně, kterou Vlaďka provozuje, si včera pochutnaly na ovocném čaji. Obdivovaly rovněž jarní výzdobu kavárny a nabídku laskomin, které mohou bez pocitu prohřešení konuzumovat i ti, kteří drží dietu.

Jana Kloferová, Lucie Oberreiterová, Jana Mlatečková a Michaela Doležalová jsou s výsledkem soutěže spokojeny a vzkazují: „Nikdy není pozdě začít, srdečně všem cvičení s Vlaďkou doporučujeme!“