Slavnostní předání výhry se uskuteční až příští týden. Důvod je prostý. Trojice soutěžících totiž nyní tráví čas se svou cvičitelkou Vlaďkou Bartlovou na týdenním pobytu v Pustých Žibřidovicích na Šumpersku. Zde na ně čeká nejen porce cvičení, ale i zasloužený odpočinek a relaxace, zábava v podobě grilování a dalších aktivity „Těšíme se opravdu hodně,“ shodovaly se Jana Kloferová, Michaela Doležalová a Lucie Oberreiterová před odjezdem.

Aby bylo předání úplně, nemohou u něj tyto soutěžící chybět, proto si musíme na jejich návrat počkat, stejně jako na cvičitelku Vlaďku Bartlovou, která má lví podíl na tom, že se jim v boji s přebytečnými kilogramy vedlo tak dobře a budou v něm nadále pokračovat.

Aby mělo předání slavnostní charakter, uskuteční se v příjemném prostředí kavárny Piccolo Cafe v Chrudimi, kterou vede právě cvičitelka Vlaďka. Pro soutěžící ostatně nebude neznámým prostředí, často sem společně chodí, aby vzájemně probraly své starosti i potíže, na které během naší soutěže o hubnutí narazily. Na menu kavárny nechybí spousta sladkých ale zdravých dobrůtek, které si naše účastnice mohou dát bez obav, že by tím pokazily svoje devět týdnů trvající snažení. A je tu samozřejmě Vlaďka, která je vždy ochotná jim poradit, když si nejsou něčím kole stravy a cvičení jisté.