I. A TŘÍDA

Přelouč - Načešice 1:0 (0:0). Branka: Novotný. Celkem pohledný zápas, ve kterém si však oba týmy příliš gólových šancí nevypracovali. Až po změně se v 57. min Novotný snažil udržel míč na noze ve velkém vápně soupeře nakonec z nouze vystřeli a byl z toho dokonalý lob 1:0. Na další vývoj zápasu ale gól neměl, domácí měli nadále více ze hry, ale bez efektu. Hosté se snažili v závěru domácí tým přitlačit, ale takticky hrající Přelouč těsnou výhru uhájila. Mrzí jen zbytečné vyloučení Kocha. Načešice: Novák M. Chmelík, R. Chmelík, Petřík, Mládek A. Jirásek, Nevečeřal, Knapík, Zita D. Jirásek, Dobrovolný (F. Jirásek).

Hlinsko B - H. Jelení 1:1 (0:1). Branky: Krbálek Martinec. Utkání začalo ve svižném tempu, domácí se soustředili na kvalitní obranu, hosté spoléhali na své výborné útočníky. Ve 29.minutě udeřilo poprvé, když centr z pravé strany nešťastně hlavičkoval domácí bek do spoluhráče a odražený míč nekompromisně napálil da sítě hostující Martinec. Ve zbytku první části již pozorné obrany nic vážnějšího nepovolily. Nástup po přestávce se povedl domácím, kteří hned ve 47. minutě vyrovnali. Slavík se dostal přes beky k centru, který přesně na malém vápně našel volného Krbálka a pro něho již nebyl problém celou akci zakončit. „Béčko" se po vstřeleném gólu soustředilo na rychlé brejky, hosté se tlačili do útoku, ale další branky se početná divácká kulisa již nedočkala. Hlinsko: Jindřichovský Prášek, Volf, Eis, Picek Odstrčil, J. Novák, Zavřel, Krbálek Boguaj (55. V. Netolický), Slavík (89. Bříza).

Slatiňany - Č. Třebová B 2:3 (1:2). Branky: Koblasa, Pokorný Šafář, vlastní, Plačko. První branka utkání padla po rohu, kdy hostující Šafář přehlavičkoval brankáře Borka. Ve 26. minutě přišel dlouhý aut Třebováků z půle hřiště až před velké vápno, brankář Borek při jeho likvidaci podklouzl a míč prošel pod jeho tělem až za brankovou čáru. Domácí se odpověděli za tři minuty, kdy D. Tesař vysunul Koblasu a ten prostřelil gólmana hostí. Další branku přidali domácí v úvodu 2. půle díky Pudilovi pro krásné kombinaci s Koblasou, který poté v další velké šanci minul branku. Trest přišel v 57., kdy šli hosté do vedení díky trefě Plačka. Následný tlak Slatiňan přinesl řadu šancí, ale již bez brankového efektu. Slatiňany: Borek Kovařík (67. Melichar), Málek, Bř. Jeřábek, Kudrnka (46. Marzak) Dostál (74. Zdražil), Hanuš, D. Tesař, Pudil Koblasa (86. Koucký), Pokorný.

Moravská Třebová B - Prosetín 8:0 (1:0). Branky: Masopust 4, Kučerňák 2, P. Šatník , Vančura. ČK: 0:1(27. R. Vodvárka). Prosetín: Šmahel - Tichý, Haman, Šikl, Sokol - J. Ročňák, Rosůlek, Vodvárka, Šafránek Remeš, Hott Billong (D. Ročňák,Černý). Domácí potvrdili, že posledních sedm výher v řadě nebylo náhodných. Od úvodního hvizdu hosty uzavřeli na jejich polovině a ti odolávali pouze za cenu odkopů. Nicméně z velkého tlaku dokázali domácí skórovat pouze jednou a to ve 20. minutě. Jedním z klíčových momentů zápasu bylo vyloučení R. Vodvárky ve 27 . minutě, čímž hosté v podstatě přišli o hlavního tahouna útočných akcí. Přesto dokázali eliminovat tlak domácích do konce poločasu, ale vstup do druhé půle už absolutně nezvládli mezi 47. a 50. minutou třikrát inkasovali a tím bylo po zápase. Domácím kvalitně zahrály posily z Olomouce a Mohelnice.

MFK Chrudim C - Staré Hradiště 2:1 (0:0). Branky: Netušil 2 Stefanov. MFK Chrudim C: Kudláček, Tlapák, Zeman, Lacman, Beneš (75. Šourek), Meduna (89. Mervart), M. Holub, Hlavatý, Kopp (90. D. Veselský), Kratochvíl (61. Netušil), Michalec (72. Holík). Diváci, kteří si našli cestu na umělku letního stadionu, si mohli s pěkným počasím užívat i pěkné kombinační akce domácího Celtiku, který jimi nešetřil po celých devadesát minut. V první půli výraznou herní převahu ještě nedokázal přetavit v gólové vyjádření. Góly přišly až po přestávce, kdy nejprve v 57. minutě vyrazil střelu Kratochvíla z brankové čáry obránce hostí. Poté začal úřadovat střídající Netušil, který v 65. minutě zužitkoval Benešův centr na 1:0, v 70. minutě nastřelil hlavou tyč a v 73. minutě proměnil penaltu za své podražení brankařem hostí 2:0. Hosté pouze korigovali výsledek v 87. minutě po akci Stefanova. Vítězství Celtiku bylo zcela zasloužené.

Hlinsko B Horní Jelení 1:1 (0:1). Branky: Krbálek Martinec. Přelouč Načešice 1:0 (0:0). Branka: Novotný. Slatiňany Česká Třebová B 2:3 (1:2). Branky: Koblasa, Pokorný Šafář, vlastní, Plačko. Chrudim C Staré Hradiště 2:1 (0:0). Branky: Netušil 2 Stefanov. Pomezí Srch 5:0 (0:0). Branky: Nespěšný, J. Červený, Coufal, Stýblo, Pořízka. Morašice FC Jiskra 1:1 (0:1). Branky: Válek Ježek. Moravská Třebová B Prosetín 8:0 (1:0). Branky: Masopust 4, Kučerňák 2, P. Šatník , Vančura.

I. B TŘÍDA

Nasavrky - Kameničky 6:0 (3:0). Branky: Chvojka 2, F. Dostál, J. Dostál, Vojíř, T. Michek z pen. Nasavrky: Novák R. Michek, Rejholec, Boháč, M. Dostálek, T. Michek, Chvojka, O. Čechlovský, Soudek, Vojíř, J. Dostál (F. Dostál, M. Čechlovský, T. Dostálek). Kameničky: Kosař Zavřel, P. Adámek, Netolický, Hromádko, Sadílek, Jehlička, Nekvinda, Valla, Horák (J. Adámek, J. Chmelík, P. Chmelík). Přes jednoznačný výsledek se hrál pohledný fotbal. Hosté bojovali do konce zápasu, ale po chybách obránců poskytnuté šance domácí s přehledem proměňovali.

Přelouč B - Luže 1:2 (1:1). Branky: Volejník z pen. Dvořák z pen., Koráb. Luže: Klenor Kapitola, Chaloupka, Harenčák, Hanko, Komárek (46. Horá), Maše, Dvořák (88. Mužíček), Mihulka, Terer, Koráb. O výsledku první půle rozhodly dva pokutové kopy, když ve 24. minutě proměnil první Dvořák 0:1, ve 30. minutě za domácí srovnal Beránek na 1:1. Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji, vytvořili si brankové příležitosti, ale žádnou neproměnili. Zápas nakonec rozhodla 85. minuta, kdy se po standardní situaci dostal do zakončení aktivní útočník hostí Koráb, který se nemýlil.

Zámrsk - Chroustovice 4:0 (2:0). Branky: Csernyanszký 3, M. Mudrich. Chroustovice: Tuček Horčička, Dvořák, Dostál, Tomášek, Lebeda, Veselý, Matucha, Brychnáč, Uhlíř, Mazánek, (Koreček, Havlíček, Uskoba, Krejbich, Rolinek). Ve tvrdě hraném utkání Chroustovice nestačily svému soupeři v rychlosti a zaslouženě si ze Zámrsku odvážejí porážku o čtyři branky.

Nasavrky Kameničky 6:0 (3:0). Branky: Chvojka 2, F. Dostál, J. Dostál, Vojíř, T. Michek z pen. Rosice Sezemice 3:4 (2:2). Branky: L. Rousek 2, Lejsek Lába, Langr, T. Kašpar, Blažek. Zámrsk Chroustovice 4:0 (2:0). Branky: Csernyanszký 3, M. Mudrich. Mnětice Řečany 0:3 (0:1). Branky: Moravec, Hostinský, Wiesner. Dobříkov Holice B 5:3 (1:2). Branky: J. Horníček 2, Konárek, Hořejší, Pitra Morávek 2, Kosek. Přelouč B Luže 1:2 (1:1). Branky: Volejník z pen. Dvořák z pen. Koráb. V. Mýto B R. Bělá 3:2 (3:0). Branky: Krátký 2, K. Benda Pospíšil, Urbanec.