„Z pohledu kabaly promítnuté do astrologie je číslo jedenáct mystické. Když je člověk pod jedenáctkou, a něco řekne, většinou se to stane. Četla jsem, že jste vyhlásili soutěž pro tatínky dětí narozených 11. 11. 2011. Jejich potomci budou citliví, tvořiví, intuiční. Jejich fantazie způsobí často nedorozumění a co se týče stresu, budou se s ním špatně vyrovnávat,” vysvětluje Jarmila Klaudingerová.

Podle staré mystiky má jedenáctka neuvěřitelnou moc. Hlinecká astronumeroložka tvrdí, že kdo věří na jedenáctku, dokáže zázraky.

„Jedenáctka je zdvojená jednička a připisuje se ji umíněnost, úpornost, revoluční myšlení a autoritativní chování. Psychické dvojky s tímto datem narození rychle reagují, jsou optimistické a mají schopnost vyvést sebe i jiné z těžkých situací. Mohou v materiálním světě dosáhnout významných úspěchů. Mění názory, velmi často je opouštějí životní partneři, trpí extrémními výkyvy emocí. Přesto se jim v pokročilém věku dostává uznání, respekt a sláva, pokud mají umělecký dar,” dodává astronumeroložka.